lekarz Janusz Osmólski

Uważam że Pan Doktor jest świetnym gastrologiem umie pomóc i zdiagnozować niebezpieczne choroby. Doskonale mi pomógł. Pozdrawiam serdecznie niech Maja wraca do zdrowia.

Doskonale mi pomógł.

Pozdrawiam serdecznie niech Maja wraca do zdrowia.

Lekarz beznadziejny NIE POLECAM! Nie zna sie zupełnie na leczeniu! UWAGA bo ten lekarz może zaszkodzić a nie pomóc! Szkoda na niego czasu i zdrowia!

Lekarz beznadziejny NIE POLECAM! Nie zna sie zupełnie na leczeniu!
UWAGA bo ten lekarz może zaszkodzić a nie pomóc!
Szkoda na niego czasu i zdrowia!

Nie będę się rozpisywał, ale mogę powiedzieć jedno ,że ten lekarz jest z powołania. Zasługuje na wyrazy najwyższego uznania i szacunku. Będąc pacjentem obserwowałem nie tylko jak mnie traktuje ,ale innych pacjentów. Wielki takt i szacunek z jakim sie zwracał do nich świadczy o jego niezwykłości. Każdy pacjent był osobiście odprowadzany do drzwi i żegnany. Każdemu z nich tłumaczył wszystko dokladnie . Moja pierwsza wizyta byla miłym zaskoczeniem . Jego troska, zaangażowanie, zasługują na wielkie uznanie . Dziękuję Panie doktorze :)Szczęście ,że mamy takiego lekarza . Polecam w 1000 %

Z calego serca polecam tego lekarza! Takiego lekarza jak Pan Doktor Osmólski szukać ze świecą. Nie dość, że jest znakomitym specjalistą, zdiagnozowal i wyleczyl mnie z bardzo ciężkiej choroby, to na dodatek jest po prostu ludzki, niezwykle uprzejmy, uczciwy i godny zaufania. Widać, ze to lekarz z powołania, a takich teraz niewielu. To wspaniały człowiek. Nie wyobrażam sobie leczyć się u innego specjalisty. Ja i moja cała rodzina jesteśmy wdzięczni i bardzo zadowoleni z opieki Pana Doktora.

Bardzo polecam. Pan doktor wszystko mi wytłumaczył, w taki sposób, że zrozumiałam z jakim schorzeniem mam do czynienia. Będąc pod opieką tego lekarza czułam się bezpiecznie. Bardzo kompetentny gastrolog.

Pan Doktor zdiagnozował moją chorobę momentalnie, mimo iż byłam wcześniej u kilku innych lekarzy i żaden z nich nie wiedział , co mi może dolegać. Nigdy nie słyszałam złego słowa na temat Pana Doktora, a wręcz przeciwnie- słyszałam same pochwały i przekonałam się, że są słuszne. Jest bardzo kompetentny i niezywkle uprzejmy. Polecam zdecydowanie.

Od lat lecze sie u pana doktora wraz z rodzina i jestem bardzo zadowolony. Pan Doktor zawsze jest uprzejmy i momentalnie stawia diagnoze. Poswieca kazdemu pacjentowi odpowiednio duzo czasu i wyleczyl mnie juz z niejednej choroby. Polecam wszystkim!

Zwróciłam się do p.Osmólskiego z niepokojącymi mnie objawami mimo, iż odradzały mi to osoby, które wcześniej leczyły się u niego i nie były z tego leczenia zadowolone. Bardzo szybko przekonałam się, że był to duży błąd. Nie dość, że nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej co do opisywanych objawów, to zostałam potraktowana jak histeryzujący babsztyl.P.Osmólski okazał się zwykłym chamem oraz ignorantem!Na szczęście trafiłam do innego, kompetentnego lekarza, który zlecił odpowiednie leczenie w samą porę. Panie Osmólski może zna się pan na gastrologii, ale na pozostałych specjalizacjach to chyba nie bardzo i ...

Bardzo szybko przekonałam się, że był to duży błąd.
Panie Osmólski może zna się pan na gastrologii, ale na pozostałych specjalizacjach to chyba nie bardzo i nie rozumiem dlaczego się pan za nie zabiera nie mając zielonego pojęcia co pan robi!!!Zdecydowanie odradzam tego pana, jest wielu innych, zdecydowanie bardziej kompetentnych lekarzy, którzy leczą a nie udają że to robią, nie wspomnę już o zwykłym, ludzkim podejściu do człowieka.

Będąc pod kontrolą tego lekarza, czułem się w 100% bezpieczny, bo wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. Postawił mi diagnozę błyskawicznie, mimo że od paru miesięcy chodziłem od lekarza do lekarza i robili wielki oczy na widok moich wyników badań. Także, krótko i na temat- polecam!

Lekarz godny polecenia. Dokładny, skrupulatny, bardzo wyważony i co ważne od lat jego podejście do pacjentów nie uległo zmianie, wiem bo jestem wieloletnim pacjentem Pana doktora.