lekarz Janusz Osmólski

Ja także jestem bardzo zadowolona profesjonalne podejście do pacjenta wszystko jasno i szczegółowo objaśnia mozna spodziewać się odpowiedzi na każde pytanie dodatkowe skierowanie na badania jak najbardziej lekarz godny polecenia tak też uczynię..... POLECAM

Niestety lekarz nie słuchał co mi dolega, sam wymyślal dolegliwość, odmówil skierowania na badanie.Przykro to mówić, ale nie ma w Kluczborku porządnych lekarzy

Cudowny cieply i sympatyczny lekarz serdecznie polecam

Cudowny cieply i sympatyczny lekarz serdecznie polecam

Jestem zachwycona tym lekarzem. Gorąco polecam! Wspaniały fachowiec. Lekarz z powołania, który poświęca się całkowicie swojej pracy. Podejście do pacjenta wspaniałe. Cudowny, dobry człowiek.

Zdecydowanie polecam. po pierwszej wizycie (NFZ) mam bardzo pozytywne zdanie. Poświecił mi dużo czasu i szczegółowo wszystko wyjaśnij posługując sie nawet rysunkami i planszami, a następnie skierował na dodatkowe badania. Polecam

pare lat w stecz nie malam watpliwosci ze poswica czas pacjentom i sie angazuje,teraz to juz chyba za duzo pieniedzy sie nachapal w koncu otworzyl przychodnie,nie polecam nikomu