lekarz Janusz Pabian

Chirurg ogólny

Dr Pabian wspaniały, prawdziwy lekarz. 3 lata temu usuwał mi znamię na twarzy, nie ma śladu, teraz ponownie trafiłam właśnie do niego z innym problemem. Wierzę, że mi pomoże, robię zlecone badania. polecam. Genialny lekarz.

Kompetentny, uprzejmy, sympatyczny,fachowy, godny polecenia.......................................Wspaniały chirurg.

Bardzo pozytywna polecam bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Jak nigdy nie wierzyłam w lekarzy pracujących dla NFZ, tak On przywrócił mi wiarę w to, że w NFZ pracują lekarze z powołania.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. Olbrzymia wiedza i kompetencje, umiejętności zawodowe, diagnoza - to wszystko mocne strony Doktora Pabiana. Wybitny lekarz.

Polecam! Kompetentny,sympatyczny. Sprawnie przebiegł zabieg i później kontrola. Jestem pod wrażeniem, iż są jeszcze tacy lekarze!

Fachowiec. Ma pozytywne podejście do pacjenta. Zabieg sprawny. Kontrola po zabiegu. Dalsze leczenie lekiem nie za drogim ale skutecznym. W kolejce wciąż nowi pacjenci!

przesympatyczny doktor, kompetentny i wzbudzajacy zaufanie. pobyt w szpitalu jest znacznie przyjemniejszy kiedy ma sie takiego lekarza prowadzacego.

przesympatyczny doktor, kompetentny i wzbudzajacy zaufanie.

Zdecydowanie polecam, bardzo miły kompetentny lekarz, wycinał mi małe guzki na głowie (kaszaki). Może nie był to bardzo skomplikowany zabieg, ale już drugi taki w moim życiu, więc mam porównanie - i jestem bardzo bardzo zadowolona!

przesympatyczny!!!!!! lekarz z powolania!!!!!!!! REWELACYJNY taki DOBRY DUSZEK!!