Chirurg Ogólny Żory

lekarz Jan Muchowicz

Boryńska 48d
Żory

Cudowny Lekarz, Wspaniały Człowiek, empatia, fachowość, kompetencja, wiedza … brakuje skali za zasługi! polecam z ręką na sercu :) Zawsze jest czas dla pacjenta....zainteresowanie... Pracuję w szpitalu więc, wiem o czym piszę :) Dziękuję Panie Doktorze :) Więcej takich ludzi i świat byłby lepszy;)
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Jerzy Kasprzak

Ortopeda, Traumatolog

Wesoła 3
44-240 Żory

Miałem wątpliwą przyjemność być "oglądnięty" przez "Pana doktora" Kasprzaka na izbie przyjęć pogotowia. Oceny poprzedników "cham" uważam raczej na pewno za zasłużone. Pan lekarz chyba był nieobecny na zajęciach w czasie studiów, gdy przekazywali wiedzę na temat misji lekarza, zaufaniu społecznym zawodu lekarza, postępowaniu z pacjentem i empatii. Pan lekarz mając jednocześnie rtg, usg i tomograf w oczach, nie zważając na możliwy (i faktyczny) ból pacjenta chwycił za nogę, poruszał ...
Opinia dodana przez: Dick

lekarz Janusz Pabian

Osińska 2
Żory

Pan doktor może i jest miły tylko co z tego skoro spartolił mi operacje. Drugi raz napewno nie operowalbym

lekarz Jerzy Ataman

Osińska 2
Żory

Dr Jerzy Ataman jest naprawdę dobrym człowiekiem. Tłumaczy co będzie robił, po co i w jaki sposób. Nie ukrywam, że jestem wrażliwy na ból i zawsze w takich wypadkach zwracam uwagę na znieczulenie. Dr Ataman zanim zrobił pierwsze cięcie po znieczuleniu, chyba z 10 razy upewnił się czy boli. Cięcie idealne, praktycznie bez blizny.
Wizyta kontrolna szczegółowa i rzetelna. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

Grzegorz Kotusz

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MULTI-MED" Sp. z o.o.

44-240 Żory

Nie rozumiem skąd tak niepochlebne opinie.
Moim zdaniem bardzo dobry lekarz !
Poszedłem do doktora i nie urywam, że przed wizytą sprawdziłem opinie w internecie. Trochę się obawiałem, po tym co przeczytałem, ale za to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Najpierw wywiad, Rtg i pełny opis dolegliwości przez doktora, recepta z bardzo skutecznymi lekami, oraz propozycja L4. Za tydzień zastrzyk tzw „blokada”, oraz skierowanie na rezonans magnetyczny w celu dokładniejszego zbadania, ...
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Jacek Machalica

44-240 Żory

Dla mnie bardzo dobry lekarz w koncu uratowal mi zycie:) wiec mam za co dac 5 a bylo ze mna naprawde bardzo zle. Pozdrawiam Pana Doktora
Opinia dodana przez: pacjent_z_sebsą

lekarz Grzegorz Kielan

44-240 Żory

Dziękuję, Panie Doktorze, za skuteczne leczenie.
Skuteczne usunięcie dużej torbieli włosowej. W dniu zabiega już mogłem siedzieć i chodzić, gdyż inny chirurg u którego byłem przed tym zapowiadał że będę leżał co najmniej dwa tygodni.
Opinia dodana przez: W

dr n. med. Piotr Kuballa

SZpital Żory

Żory

operowal mnie w Zorskim szpitalu- usuwal mi guz piersi. Jestem bardzo zadowolona ,blizna prawie niewidoczna, lekarz uprzejmy sympatyczny.

lekarz Artur Lejtman

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Bardzo dobry chirurg. Miły, spokojny. Usunął mi 2 kaszaki tak, że nawet nie ma po nich śladu. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Mariusz Skrzydło

44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza i profesjonalne podejście. Z moimi dolegliwościami męczylam się od dluższego czasu, jednak pan doktor pomógł mi sie z nimi uporac, polecam

Chirurdzy ogólni w Żorach