Lekarze Chirurg ogólny Żory

lekarz Jacek Machalica

44-240 Żory

Super specjalista. Bardzo uprzejmy lekarz odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Po jego operacji żylaków prawej nogi w 2018 r ani śladu po zabiegu.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Mustafa Al-Abssi

NZOZ "Eskulap" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 700-lecia PU 15
44-240 Żory

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na medal. Lekarz z powołania. Dziękuję za poświęcony mi czas i wyjaśnienia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Grzegorz Kielan

44-240 Żory

Dziękuję, Panie Doktorze, za skuteczne leczenie. Skuteczne usunięcie dużej torbieli włosowej. W dniu zabiega już mogłem siedzieć i chodzić, gdyż inny chirurg u którego byłem przed tym zapowiadał że będę leżał co najmniej dwa tygodni.
Opinia dodana przez: W

lekarz Janusz Pabian

Osińska 2
Żory

Pan doktor może i jest miły tylko co z tego skoro spartolił mi operacje. Drugi raz napewno nie operowalbym

lekarz Jerzy Ataman

Osińska 2
Żory

Jerzy Ataman ; lekarz - doktor - chirurg. B.dobry chirurg ! niestety , taka jest prawda ; sam sprawdziłem...na sobie.Kiedyś...może to było z 14- 15 lat temu.... Umówił "się" ze mną na termin (tak lakonicznie...) i.... był ! Usunął - wyciąg dość duże dziadostwo mi , które mnie uwierało...., b.dokuczało jak siedziałem na brzuchu. Skąd to było..? Pan Bóg raczy wiedzieć...(parę ładnych lat !). Chyba już nie pracuje w Katowicach ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Jan Muchowicz

Boryńska 48d
Żory

Dwukrotnie korzystałem z zabiegów chirurgicznych u Pana Dr. Dwukrotnie się nie zawiodłem. Szybkie przyjęcie, szybkie i profesjonalne działanie, miły kontakt z pacjentem. Po kontakcie z takim lekarzem czlowiek zaczyna wierzyc w NFZ.
Opinia dodana przez: Jarosław

dr n. med. Piotr Kuballa

SZpital Żory
Żory

operowal mnie w Zorskim szpitalu- usuwal mi guz piersi. Jestem bardzo zadowolona ,blizna prawie niewidoczna, lekarz uprzejmy sympatyczny.

lekarz Artur Lejtman

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Bardzo dobry chirurg. Miły, spokojny. Usunął mi 2 kaszaki tak, że nawet nie ma po nich śladu. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Mariusz Skrzydło

44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza i profesjonalne podejście. Z moimi dolegliwościami męczylam się od dluższego czasu, jednak pan doktor pomógł mi sie z nimi uporac, polecam

lekarz Grzegorz Biolik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Pan doktor poświęcił mi sporo czasu. Przeprowadził badania, wszystko wyjaśnił, pokierował. Mam zaufanie do jego kompetencji. Wizyta odbyła się w ramach NFZ. Czekałam na nią około 1,5 roku i to jedyny minus. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena

Grzegorz Kotusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MULTI-MED" Sp. z o.o.
44-240 Żory

Nie rozumiem skąd tak niepochlebne opinie. Moim zdaniem bardzo dobry lekarz ! Poszedłem do doktora i nie urywam, że przed wizytą sprawdziłem opinie w internecie. Trochę się obawiałem, po tym co przeczytałem, ale za to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Najpierw wywiad, Rtg i pełny opis dolegliwości przez doktora, recepta z bardzo skutecznymi lekami, oraz propozycja L4. Za tydzień zastrzyk tzw „blokada”, oraz skierowanie na rezonans magnetyczny w celu dokładniejszego zbadania, ...
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Jerzy Kasprzak

Ortopeda, Traumatolog

Wesoła 3
44-240 Żory

Miałem wątpliwą przyjemność być "oglądnięty" przez "Pana doktora" Kasprzaka na izbie przyjęć pogotowia. Oceny poprzedników "cham" uważam raczej na pewno za zasłużone. Pan lekarz chyba był nieobecny na zajęciach w czasie studiów, gdy przekazywali wiedzę na temat misji lekarza, zaufaniu społecznym zawodu lekarza, postępowaniu z pacjentem i empatii. Pan lekarz mając jednocześnie rtg, usg i tomograf w oczach, nie zważając na możliwy (i faktyczny) ból pacjenta chwycił za nogę, poruszał ...
Opinia dodana przez: Dick

lekarz Lidia Pisarek-Kosiak

Pediatra, Rehabilitant

ulica E. Orzeszkowej 19
44-240 Żory

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Bardzo niemiła i nieuprzejma. Arogancka nie słucha pacjenta nie odpowiada na pytania. Pogardliwe podejście do pacjenta. Po prostu relikt przeszłości.

lekarz Kazimierz Nowak

lekarz Andrzej Krentorz

Chirurg ogólny, Urolog

Osińska 27a

lekarz Krzysztof Wróbel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie"
Boczna 1 L