lekarz Jan Muchowicz

Chirurg ogólny

3,7
3,9
3,6

Cudowny Lekarz, Wspaniały Człowiek, empatia, fachowość, kompetencja, wiedza … brakuje skali za zasługi! polecam z ręką na sercu :) Zawsze jest czas dla pacjenta....zainteresowanie... Pracuję w szpitalu więc, wiem o czym piszę :) Dziękuję Panie Doktorze :) Więcej takich ludzi i świat byłby lepszy;)

Pan dr Jan Muchowicz jest cudownym chirurgiem i wspaniałym człowiekiem. Miałam możliwość przekonać się o profesjonalizmie Pana doktora podczas korekty moich uszu, które były dla mnie przez lata wielkim kompleksem. Dzięki Panu doktorowi z radością spoglądam w lustro i z podziwem przyglądam się moim uszom, które są dziełem wiedzy i sprawnych rąk Pana doktora. Opieka przed i w czasie zabiegu jak i rekonwalescencja przeszła moje oczekiwania. Wspominam ten czas bardzo dobrze. Polecam każdemu Pana doktora Jana Muchowicza, kto ma problem odstających uszu. Moim zdaniem kwota za korektę uszu jest mało adekwatna do samego zabiegu i opieki, która przerosła moje oczekiwania. Jego klinika jest naprawdę na wysokim poziomie. Pana doktora Jana Muchowicza będę mile pamiętać przez całe życie i jestem Mu ogromnie wdzięczna za Jego troskę i super podejście do pacjenta. Poza tym, Pan doktor jest przemiłym, uprzejmym i skromnym człowiekiem. Szczerze Mu za wszystko dziękuję !!!
Marzena

świetny lekarz, człowiek z olbrzymim pokładem empatii , bardzo miły dla pacjenta zarówno w gabinecie na nfz jak i prywatnym , wielki szacunek... oby więcej takich lekarzy

Powiem szczerze jest to najznakomitszy lekarz jakiego znam, byłam pacjentem bardzo ciężkim Pan Doktor Muchowicz ma ogromną cierpliwość co jest najcenniejsze w roli lekarza. Miałam ogromną obsesje na punkcie moich uszów miałam je bardzo odstające ciężki przypadek a dzięki panu Dr wszystko się zmieniło. A druga rzezcz naprawdę jest to najtańszy lekarz na śląsku, który w takiej cenie robi zabieg korekcji uszów, choć powinien cenić się bardziej naprawdę przekonajcie się sami jeśli macie jakieś niedoskonałości to tylko idźcie z tym do Dr Muchowicza z wszystkim sobie poradzi nawet z najgorszymi przypadkami.

Na pierwszej wizycie - diagnozie, pan doktor byl bardzo uprzejmy. Koszt zabiegu usuniecia blizny po stluczonej szybie na nadgarstku , metodą kriochirurgii 300 zł. Kazda kolejna wizyta w celu zamrażania blizny w kwocie 10 zł. Czas leczenia , średnio 2 spotkania /mieś. przez ok 8-10 mieś. Czy podejme się leczenia? Muszę to przemysleć ,gdyż pan jan zagwarantował mi wyleczenie w 20-30 % przypadków :/ . Dlatego nie wiem czy jest sens.

Beznadziejny lekarz po wizycie z kolanem bez przeswietlenia wypisuje l4 i daje maść po kilku dniach musiałem iść prywatnie okazało się ze mam pęknięcie łękotki wtyd i żenada

Bez zdjęcia rtg wsadzenie nogi w szynę, po tygodniu brak poprawy, ból, stan zapalny, inny lekarz wdraza antybiotyk. Nie polecam!!!!

świetne i uczciwie, bo pobiera pieniądze na pierwszej wizycie za wyleczenie. bez względu na liczbę wizyt te same pieniądze. Budzi to zaufanie. jestem szczęśliwa, bo wreszcie moge patrzeć na swoją twarz, czuję się atrakcyjna. Dziękuję Ci doktorze Janie. Polecam tego fachowca, Dokładnie, powoli, pewnie, tanio.

Polecam tego fachowca, Dokładnie, powoli, pewnie, tanio.

Znakomity fachowiec,- zoperował mi odstające uszy w 1,5 godziny, bezboleśnie,fachowo,najtaniej na Śląsku. Jestem przeszczęśliwa.Dzięki niemu jestem wreszcie zadowolona z siebie.Dziewczyny i chłopaki nie czekajcie,polecam Go na sto procent!

Lekarz błyskawicznie, bez zbędnego "straszenia" nastawił wybite palce mojego 11-letniego syna. Polecam jego usługi wszystkim rodzicom!