lekarz Jan Muchowicz

Na pierwszej wizycie - diagnozie, pan doktor byl bardzo uprzejmy. Koszt zabiegu usuniecia blizny po stluczonej szybie na nadgarstku , metodą kriochirurgii 300 zł. Kazda kolejna wizyta w celu zamrażania blizny w kwocie 10 zł. Czas leczenia , średnio 2 spotkania /mieś. przez ok 8-10 mieś. Czy podejme się leczenia? Muszę to przemysleć ,gdyż pan jan zagwarantował mi wyleczenie w 20-30 % przypadków :/ . Dlatego nie wiem czy jest sens.

bardzo duże braki w diagnozie zbywa pacjentów wielmorzny hrabia

bardzo duże braki w diagnozie zbywa pacjentów wielmorzny hrabia

JAKO LEKARZ PRYWATNIE OKI -BO ZA KASE.W PRZYCHODNIE ODWALIC SWOJE GODZINKI!slaby specjalista

świetne i uczciwie, bo pobiera pieniądze na pierwszej wizycie za wyleczenie. bez względu na liczbę wizyt te same pieniądze. Budzi to zaufanie. jestem szczęśliwa, bo wreszcie moge patrzeć na swoją twarz, czuję się atrakcyjna. Dziękuję Ci doktorze Janie. Polecam tego fachowca, Dokładnie, powoli, pewnie, tanio.

Polecam tego fachowca, Dokładnie, powoli, pewnie, tanio.

Znakomity fachowiec,- zoperował mi odstające uszy w 1,5 godziny, bezboleśnie,fachowo,najtaniej na Śląsku. Jestem przeszczęśliwa.Dzięki niemu jestem wreszcie zadowolona z siebie.Dziewczyny i chłopaki nie czekajcie,polecam Go na sto procent!

niestety nie poleciłabym tego lekarza, nie powiem - jest uprzejmy, ale nie umiał, a może nie chciał (w gabinecie nie prywatnym)podjąć się leczenia, ciągle słyszałam, że to genetyczne, że może laserowo ale w prywatnym gabinecie itd. przez parę lat byłam właściwie zwodzona. Więc nie wierzę w pełne kompetencje tego lekarza w gabinecie w przychodni. Doczytałam się kiedyś przypadkowo na Internecie o podobnych problemach zdrowotnych i inny chirurg, o którym się dowiedziałam umiał mi pomóc, wyleczyć (trwało to trzy lata)i to skutecznie.

Nie polecam tego lekarza. Ponad 9 lat temu poddałam się zabiegowi korekcji odstających uszu - przygotowanie pacjenta do zabiegu (tzn. tłumaczenie na czym zabieg polega) co stosować po zabiegu np. opaski uciskowe na uszy - zero jakichkolwiek informacji. Moje uszy wyglądają gorzej po zabiegu, są źle ukształtowane - szkoda gadać. A tak się naobiecywał ...

Nie polecam. Chirurg robi dobre wrazenie. Niestety jest kiepskim specjalista. Chirurg wiekszosc zmian rakowatych leczy za pomoca kriochirurgii!! Kriochirurgia nie zabija komorek rakowatych!! Przestrzegam!! Dopiero po paru latach ciaglego leczenia u tego chirurga zaczynaja sie Nasze problemy zdrowotne!!

Bardzo miły i sympatyczny chirurg. Byłem u niego ostatnio na leczeniu. Zabieg przebieg szybko a po wszystkim mam wielkie uczucie ulgi. Jeżeli na przyszłość będę musiał iść chirurga to tylko do Pana Jana. Polecam !

Poczatkowo robi bardzo miłe wrazenie -w gabinecie prywatnym,wrecz przemiłe,lecz w trakcie dalszego leczenia okazuje sie mało wyrozumiły dla pacjenta,a z zadanych pytan przez pacjenta odnioslem wrazenie,ze kpi...Jest to bardzo przykre,ze ten sam lekarz w przychodni jest zupelnie inny niz w gabinecie,bo nie kazdego przeciez stac na prywatne leczenie...