lekarz Jan Muchowicz

Konkretny fachowiec. Byłam u dr.Muchowicza z dziećmi,synek stwierdził że "super facet z niego" :)Polecam!

Ja również nie mam dobrego zdania o tym lekarzu, byłam u niego na usunięciu pieprzyków i do tej pory zostały mi dziwne blizny już lepiej wyglądał pieprzyk :(

już lepiej wyglądał pieprzyk :(

Bardzo dobry lekarz polecam Byłem w przychodni publicznej i jestem bardzo zadowolony z zabiegu polecam wszystkim Pana Doktora

Miły, sympatyczny lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Moim zdaniem jest bardzo dobry i kompetentny w swojej pracy.

bardzo mily lekarz .masuper podejscie do pacjenta ,wizyta w gabinecie doktora to sama przyjemnosc

Obiecywał wyleczenie wrastającego paznokcia, a tu okazało się, że zerwał paznokieć zostawiając część łożyska po czym paznokieć zaczął wrastać w palec. Na szczęście udało mi się znaleźć chirurga, który zrobił to darmowo. Poza tym wymądrza się i zarzuca brak zaufania. Nie polecam.

bardzo fachowy lekarz ma dobre podejście do pacjenta, liczy sie z pacjentem zarówno tym który odwiedzi jego gabinet prywatny jak i z tym który leczy sie u niego państwowo, bardzo dobry lekarz polecam

Bardzo miły uprzejmy pan... Doskonałe podejście do pacjenta. Efekty pracy spełniły moje oczekiwania ..Miałem brzydkie znamię a teraz nie ma po nim śladu. Polecam pana doktora każdemu kto ma tego typu problem.

Ja niestety mam inne wspomnienia po spotkaniu z tym doktorem...ale może miał zły dzień. Lecz nie polecam. Mariola

Dawno temu byłem u niego ze złamaniem, poskładał extra , nie bolało , fachowo ,mimo ze było to z 10 lat temu to trzeba przyznać , ze pamiętam gościa jako chirurga do dziś.Nie życze złamań ale jak sie zdarzy to tylko on. Były sportowiec amator z przygodami zdrowotnymi.

Były sportowiec amator z przygodami zdrowotnymi.