lekarz Jerzy Ataman

Chirurg ogólny

Dr Jerzy Ataman jest naprawdę dobrym człowiekiem. Tłumaczy co będzie robił, po co i w jaki sposób. Nie ukrywam, że jestem wrażliwy na ból i zawsze w takich wypadkach zwracam uwagę na znieczulenie. Dr Ataman zanim zrobił pierwsze cięcie po znieczuleniu, chyba z 10 razy upewnił się czy boli. Cięcie idealne, praktycznie bez blizny. Wizyta kontrolna szczegółowa i rzetelna. Polecam

Wizyta kontrolna szczegółowa i rzetelna. Polecam

Swego czasu Pan Doktor uratował życie mnie i mojemu narzeczonemu. Byliśmy w stanie bardzo ciężkim, zagrażającym życiu. Ja byłam jeszcze przytomna, więc potrzebował mojej zgody na operację. Przekonanie ,wówczas 21-latki, było mega trudnym wyzwaniem - która młoda kobieta chce mieć bliznę pooperacyjną na brzuchu?! Wezwał na pomoc inną Panią Doktor,kobietę, i do dziś pamiętam jak niecierpliwie krążył dookoła mojego łóżka i jak odetchnął z ulgą gdy w końcu wyraziłam zgodę... bo została mi wtedy tylko godzina życia (rozlana otrzewna itd. ) . Nasze (moją i narzeczonego) operacje wykonał perfekcyjnie, do dziś nie mamy żadnych powikłań a minęło już sporo lat, a później przychodził na obchód i był bardzo troskliwy. Podsumowując - przewspaniały chirurg, niezwykle dobry i skromny człowiek ! Pozdrawiam Panie Doktorze i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za życie !!! Nadal jesteśmy razem :). Dwójka wdzięcznych pacjentów ze szpitala kolejowego .

Pan doktor jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu; kompetentny,konkretny, rzeczowy, miły w obejściu i do tego taki zwyczajny i skromny. Po prostu Człowiek z Klasą. Kilka dni temu przeprowadził mi w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach operację usunięcia tarczycy, którą "hodowałam" sobie dobrych parę lat. Zabieg obciążony niemałym ryzykiem przeprowadził z właściwą sobie starannością i kunsztem chirurgicznym. Cieszę się, że sprawę swojego zdrowia powierzyłam lekarzowi, który mimo imponującego dorobku zawodowego, nie popadł w rutynę.

Bardzo dobry chirurg, wzbudza zaufanie ze względu na swoją profesjonalność .

Bardzo dobry chirurg, wzbudza zaufanie ze względu na swoją profesjonalność .

Wspaniały lekarz, delikatny, kompetentny. Miałam usuwane żylaki odbytu - wykonał zabieg perfekcyjnie. Znakomity ordynator oddziału chirurgii w Szpitalu Kolejowym. Pozdrawiam calą wspaniałą kadrę medyczna.Wdzięczna pacjentka Agata

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Prawdziwy mistrz w swoim fachu. Ciepły, miły i wzbudzający zaufanie. Cieszę się, że trafiłam w jego ręce.

Zdecydowanie polecam!!! Świetny fachowiec i bardzo dobry człowiek .

Zdecydowanie polecam!!! Świetny fachowiec i bardzo dobry człowiek .

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ataman świat byłby lepszy.Uratował życie mojemu mężowi-skomplikowana operacja na żylaki.Ma "złote ręce". PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!! DOBRY CZŁOWIEK!!! Ela

Ela

Bardzo dziękuję za pomoc Panu Doktorowi. Uratował mi życie, podczas gdy inni lekarze nie wiedzieli co mi dolega, Pan doktor od razu postawił trafną diagnozę. Jadwiga

super lekarz i człowiek, kiedy bylam pacjentką oddziału chirurgicznego nie było tam prywatnych dyżurów pielęgniarskich, bo Pan Ordynator uważał, że pełną opiekę zapewniają pielęgniarki w ramach swoich obowiązków, co okazało się prawdą. Nie uznawał żadnej protekcji czego byłam swiadkiem.