lekarz Jerzy Ataman

Bardzo dziękuję za pomoc Panu Doktorowi. Uratował mi życie, podczas gdy inni lekarze nie wiedzieli co mi dolega, Pan doktor od razu postawił trafną diagnozę. Jadwiga

Pan doktor zmiany skórne zdiagnozował jako egzemę skórną i uważał że wszystko jest w najlepszym porządku. Mimo wszystko na drugi dzień poszłam do dermatologa, który zdiagnozował kłykciny kończyste, które zdecydowanie powinny być trafnie zdiagnozowane przez proktologa. Niestety duże rozczarowanie panem doktorem.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ataman świat byłby lepszy.Uratował życie mojemu mężowi-skomplikowana operacja na żylaki.Ma "złote ręce". PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!! DOBRY CZŁOWIEK!!! Ela

Ela

Ja niestety mam inna opinię o panu doktorze...i jest mi przykro bo wydaje sie byc sympatycznym człowiekiem, a potraktował mnie delikatnie mówiąc..żle..może miał zły dzień ale fakt jest faktem..osobiscie nie polecam. Mariola

super lekarz i człowiek, kiedy bylam pacjentką oddziału chirurgicznego nie było tam prywatnych dyżurów pielęgniarskich, bo Pan Ordynator uważał, że pełną opiekę zapewniają pielęgniarki w ramach swoich obowiązków, co okazało się prawdą. Nie uznawał żadnej protekcji czego byłam swiadkiem.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr. Ataman świat byłby lepszy o 1000% PRAWDZIWY LEKARZ!!!DOBRY CZŁOWIEK!!!

rewelacyjny chirurg i przesympatyczny człowiek

rewelacyjny chirurg i przesympatyczny człowiek