lekarz Jerzy Ataman

Chirurg ogólny

No nie wiem, mogę jedynie powiedzieć, że miało być świetnie-lekarz z polecenia-a było jak często...do bani-przepraszam ale to zadufany w sobie bufon. Odradzam

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr. Ataman świat byłby lepszy o 1000% PRAWDZIWY LEKARZ!!!DOBRY CZŁOWIEK!!!

rewelacyjny chirurg i przesympatyczny człowiek

rewelacyjny chirurg i przesympatyczny człowiek

Pan doktor zmiany skórne zdiagnozował jako egzemę skórną i uważał że wszystko jest w najlepszym porządku. Mimo wszystko na drugi dzień poszłam do dermatologa, który zdiagnozował kłykciny kończyste, które zdecydowanie powinny być trafnie zdiagnozowane przez proktologa. Niestety duże rozczarowanie panem doktorem.

Ja niestety mam inna opinię o panu doktorze...i jest mi przykro bo wydaje sie byc sympatycznym człowiekiem, a potraktował mnie delikatnie mówiąc..żle..może miał zły dzień ale fakt jest faktem..osobiscie nie polecam. Mariola