Grzegorz Kotusz

Chirurg ogólny

1,8
1,9

Nie rozumiem skąd tak niepochlebne opinie. Moim zdaniem bardzo dobry lekarz ! Poszedłem do doktora i nie urywam, że przed wizytą sprawdziłem opinie w internecie. Trochę się obawiałem, po tym co przeczytałem, ale za to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Najpierw wywiad, Rtg i pełny opis dolegliwości przez doktora, recepta z bardzo skutecznymi lekami, oraz propozycja L4. Za tydzień zastrzyk tzw „blokada”, oraz skierowanie na rezonans magnetyczny w celu dokładniejszego zbadania, bo Rtg nie pokazało nic konkretnego. Ktoś zarzucił, że jest „gburowaty” Ja bym to nazwał, skoncentrowany na swojej pracy. Będę ...

Nie rozumiem skąd tak niepochlebne opinie.
Moim zdaniem bardzo dobry lekarz !
Będę polecał tego lekarza.

Ten lekarz to gburowaty bawół. Pomijając fakt że podejście ma wspaniałe, zmęczony od godziny 6 35 (każdej wizyty) to ten fenomen który został tu wspomniany o PLECACH to czysty fakt!!! Ból w kolanie po urazie a nie wyimaginowany, PANA BOLĄ PLECY świetnie. nie uwierzyłbym gdybym nie przeczytał innych komentarzy. Tak brawo dla tych co dają dobrą ocenę ale po wynikach RTG, złamaniu i wdupieniu nogi w gips to pielęgniarka by ogarnęła. Serio jeszcze gdyby podejście było inne, kulltura alle nie!! chamstwo od pierwszych minut bez jakiekolwiek odzywania się Przykład!!! - Doktor - Co Panu dolega? - Ja - Boli mnie kolano - Doktor - Wy wszyscy wiecie najlepiej.. OMG "Daleko od noszy" 2020r.

Byłam dziś u tego lekarza i nie bardzo rozumiem, skąd tyle negatywnych opinii. Człowiek serdeczny, uśmiechnięty, bez problemu zlecił RTG, zbadał stopę, pokazał jak ćwiczyć po zdjęciu gipsu, zapytał czy potrzebuję zwolnienie... Nie mam żadnych zastrzeżeń. Była to wizyta w ramach NFZ.

Lekarz bezczelny i w ogóle nie znający się na swoim fachu. Odesłal syna po upadku na stoku i dolegliwosciach bolowych stwierdzajac bez jakichkolwiek badań że winą jest skrzywienie kręgosłupa i zalecił dużą aktywność fizyczną. Po badaniach w innej poradni okazało się że syn ma zwichnięcie stawu obojczykowego i wymagane jest usztywnienie a wszelką aktywność grozi pogorszeniem stanu zdrowia. Omijać pseudolekarza z daleka

Zero przebadania, zero wytlumaczenia, zero sprawdzenia zlamanego kciuka po 2 tygodniach usztywnienia, zdjecia z plytki z SORu ani nie oglądał bo nie umiał uruchomić, tragedia... Jeszcze pretensje ze z dzieckiem sie przyszlo 8 letnim bo mozna je bylo w domu zostawic albo opieke mu znalezc. Ehhhh. Zobaczymy co bedzie za tydzień, sciagnie szyne wysle na rtg i powie no zle sie zroslo musial pan ta reke nadwyrezac ehhh masakra czy nie ma w rybniku normalnego ortopedy na nfz?

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami, które są tu opisane. Mi również pan doktor zasugerował, że ból kolana pochodzi od kręgosłupa, ale nie chciał przeprowadzić dalszej diagnozy dla potwierdzenia swoich podejrzeń. Nawet nie spojrzał na chore miejsce, a wizyta trwała 5 minut.

Fatalny lekarz.Byłem u niego kilka razy z bólem kolana , ignorował moje objawy twierdząc ,że w tym wieku to normalne(nie mam jeszcze 40 lat ),mówił że to od kręgosłupa i chciał przepisywać mi tabletki p/bólowe.Zmuszony byłem pójść od innego lekarza który od razu stwierdził że mam uszkodzoną łąkotkę.Zdecydowanie odradzam dr Kotusza.

Bardzo często wyskakuje mi rzepka w końcu postanowiłam wybrać się do lekarza, który niestety okazał się bezczelny i opryskliwy. Stwierdził, że jestem przewrażliwiona i że u "młodych kobiet to normalne". Nie zrobił zdjęcia i polecił szpital w Orzepowicach :) Nie polecam!

Nie polecam!

Podejście do pacjenta bardzo opryskliwe i niekompetentne... Ortopeda który nie tłumaczy choroby, pomija podstawowe postępowania w trakcie leczenia tłumacząc to swoimi spostrzeżeniami wyssanymi z palca i przez to narażający życie pacjenta nie powinien zajmować takiego stanowiska!!! Nie życzę nikomu komplikacji pourazowych na które naraził mnie ten lekarz... Jeżeli zależy Ci na zdrowiu to omijaj szerokim łukiem tego pseudo specjalistę!!!