Grzegorz Kotusz

2,4
2,2
2,2
2,1

Przyszedłem do lekarza z dwoma problemami, posyępującą gonartrozą i bólem kręgosłupa, na skierowaniu tylko to drugie i tylko tym lekarz steierdził że się zajmie, przebadał, stwierdził że za dużo ważę i powinienem zmienić sobie pracę,przepisał zasugerowane leki które średnio pomagały i oburzony zdziwił się że nie leczę dny moczanowej którą on u mnie zdiagnozował rok wstecz zamiasy gonartrozy (gonartrozę zdiagnozowano prawidłowo zamiast dny w w kolanie ale nie rozumiem pretensj jeśli nie chciał się tym zajmować bo nie ma na skierowaniu i ma niezaktualizowane info). Nie polecam, uśmiechu u lekarza nie oczekuję ale w moim przypadku to była strata czasu, lepiej poszukać kogoś innegp.

Z mocnym bólem kręgosłupa szyjnego jakby ktoś mi siedział na głowie czekałem ponad godzine na korytarzu. Jak zaczęło mi się kręcić w głowie to Panie z recepcji się mną zainteresowały i starały się przyśpieszyć wizytę. Po wejściu do gabinetu usłyszałem od lekarza że niezły ze mnie cwaniaczek żeby w kolejkę się wciskać. Nie sprawdziwszy co mi dolega wygonił mnie na korytarz żebym poszedł coś zjeść,jakbym miał 2 latka. Jak już przyszła moja kolej to wyśmiał mnie że przecież nie może mnie aż tak boleć. Ból ciągnął aż do ramienia. Dał mi zastrzyk bez sprawdzenia rtg i zadnych badan. I tyle. Taki gość bierze kasę i jest lekarzem to jest śmieszne.Poszedłem do innego lekarza i na rezonans to okazalo sie ze kregi uciskały mi na nerwy tzw stenoza.

To chyba kwestia dnia bo ja gdy do niego chodziłam to za trzecim razem dał skierowanie dopiero na rtg z którego nic nie wyszło, następnie dał zastrzyk i rozłożył ręce( a mówiła, że nie boli mnie kość tylko coś mnie ciągnie przy kolanie). Następny ortopeda z innej przychodni wziął mnie na rezonans i wyszło, że muszę mieć operację na którą mam czekać 9mscy z NFZ... Na czas wizyt u Pana Grzegorza straciłam "tylko" półtorej miesiąca. Ja nie polecam.

Jaki jest taki jest i może niektórym się wydawać gburowaty bo wcale się nie uśmiecha ale ja go lubię bo nie po uśmiech przychodzę ale po pomoc i zawsze mi pomógł a kilka urazów już miałem.

Świetny lekarz. Zna się na swojej profesji, dba o pacjenta. Interesuje się urazem. Zleca więcej badań takie jak RTG lub rezonans. Jestem zadowolony z podejścia i opieki.

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami, które są tu opisane. Mi również pan doktor zasugerował, że ból kolana pochodzi od kręgosłupa, ale nie chciał przeprowadzić dalszej diagnozy dla potwierdzenia swoich podejrzeń. Nawet nie spojrzał na chore miejsce, a wizyta trwała 5 minut.

Nie rozumiem skąd tak niepochlebne opinie. Moim zdaniem bardzo dobry lekarz ! Poszedłem do doktora i nie urywam, że przed wizytą sprawdziłem opinie w internecie. Trochę się obawiałem, po tym co przeczytałem, ale za to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Najpierw wywiad, Rtg i pełny opis dolegliwości przez doktora, recepta z bardzo skutecznymi lekami, oraz propozycja L4. Za tydzień zastrzyk tzw „blokada”, oraz skierowanie na rezonans magnetyczny w celu dokładniejszego zbadania, bo Rtg nie pokazało nic konkretnego. Ktoś zarzucił, że jest „gburowaty” Ja bym to nazwał, skoncentrowany na swojej pracy. Będę ...

Nie rozumiem skąd tak niepochlebne opinie.
Moim zdaniem bardzo dobry lekarz !
Będę polecał tego lekarza.

Ten lekarz to gburowaty bawół. Pomijając fakt że podejście ma wspaniałe, zmęczony od godziny 6 35 (każdej wizyty) to ten fenomen który został tu wspomniany o PLECACH to czysty fakt!!! Ból w kolanie po urazie a nie wyimaginowany, PANA BOLĄ PLECY świetnie. nie uwierzyłbym gdybym nie przeczytał innych komentarzy. Tak brawo dla tych co dają dobrą ocenę ale po wynikach RTG, złamaniu i wdupieniu nogi w gips to pielęgniarka by ogarnęła. Serio jeszcze gdyby podejście było inne, kulltura alle nie!! chamstwo od pierwszych minut bez jakiekolwiek odzywania się Przykład!!! - Doktor - Co Panu dolega? - Ja - Boli mnie kolano - Doktor - Wy wszyscy wiecie najlepiej.. OMG "Daleko od noszy" 2020r.

Lekarz bezczelny i w ogóle nie znający się na swoim fachu. Odesłal syna po upadku na stoku i dolegliwosciach bolowych stwierdzajac bez jakichkolwiek badań że winą jest skrzywienie kręgosłupa i zalecił dużą aktywność fizyczną. Po badaniach w innej poradni okazało się że syn ma zwichnięcie stawu obojczykowego i wymagane jest usztywnienie a wszelką aktywność grozi pogorszeniem stanu zdrowia. Omijać pseudolekarza z daleka

Byłam dziś u tego lekarza i nie bardzo rozumiem, skąd tyle negatywnych opinii. Człowiek serdeczny, uśmiechnięty, bez problemu zlecił RTG, zbadał stopę, pokazał jak ćwiczyć po zdjęciu gipsu, zapytał czy potrzebuję zwolnienie... Nie mam żadnych zastrzeżeń. Była to wizyta w ramach NFZ.