Grzegorz Kotusz

2,4
2,2
2,2
2,1

Zero przebadania, zero wytlumaczenia, zero sprawdzenia zlamanego kciuka po 2 tygodniach usztywnienia, zdjecia z plytki z SORu ani nie oglądał bo nie umiał uruchomić, tragedia... Jeszcze pretensje ze z dzieckiem sie przyszlo 8 letnim bo mozna je bylo w domu zostawic albo opieke mu znalezc. Ehhhh. Zobaczymy co bedzie za tydzień, sciagnie szyne wysle na rtg i powie no zle sie zroslo musial pan ta reke nadwyrezac ehhh masakra czy nie ma w rybniku normalnego ortopedy na nfz?

Fatalny lekarz.Byłem u niego kilka razy z bólem kolana , ignorował moje objawy twierdząc ,że w tym wieku to normalne(nie mam jeszcze 40 lat ),mówił że to od kręgosłupa i chciał przepisywać mi tabletki p/bólowe.Zmuszony byłem pójść od innego lekarza który od razu stwierdził że mam uszkodzoną łąkotkę.Zdecydowanie odradzam dr Kotusza.

Bardzo często wyskakuje mi rzepka w końcu postanowiłam wybrać się do lekarza, który niestety okazał się bezczelny i opryskliwy. Stwierdził, że jestem przewrażliwiona i że u "młodych kobiet to normalne". Nie zrobił zdjęcia i polecił szpital w Orzepowicach :) Nie polecam!

Nie polecam!

Podejście do pacjenta bardzo opryskliwe i niekompetentne... Ortopeda który nie tłumaczy choroby, pomija podstawowe postępowania w trakcie leczenia tłumacząc to swoimi spostrzeżeniami wyssanymi z palca i przez to narażający życie pacjenta nie powinien zajmować takiego stanowiska!!! Nie życzę nikomu komplikacji pourazowych na które naraził mnie ten lekarz... Jeżeli zależy Ci na zdrowiu to omijaj szerokim łukiem tego pseudo specjalistę!!!