lekarz Janusz Pałaszewski

Ginekolog

3,9

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor uprzejmie wyjaśnia wszelkie niezrozumiałe dla pacjenta zawiłości związane z dolegliwościami. Owszem nie jest zadowolony, gdy pacjent ma inne zdanie na temat kuracji, ale w uprzejmy sposób pacjent jest o tym poinformowany. Bierze odpowiedzialność za swoje decyzje- moje dolegliwości zostały skutecznie wyleczone- i chętnie udaje sie w tym tygodniu na badanie kontrolne. Ten lekarz budzi moje zaufanie.

Świetny w konwersacji, uprzejmy i chyba na tym kończą się zalety Pana doktora. Lekarz niestety mierny. Odradzam kobietom z problemami ginekologicznymi.

Znakomity fachowiec choc troche zakrecony ale to chyba od nadmiaru pracy

Znakomity fachowiec choc troche zakrecony ale to chyba od nadmiaru pracy

Świetny, kompetentny, przesympatyczny, pełen empatii.

Świetny, kompetentny, przesympatyczny, pełen empatii.

Polecam, daje skierowania na dokładne badania, wszystko tłumaczy i komfortowo przebiega u niego badanie (dla osób krępujących się) :)

W sposób zrozumiały dla pacjentki wyjaśnia problemtykę.

W sposób zrozumiały dla pacjentki wyjaśnia problemtykę.

Świetny lekarz, godny polecenia dla kobiet które mają problemy i nie z zajsciem w ciąże, uśmiechnięty, wybierający rózne, według indytwidualnego trybu leczenie, wspierający, ciąza i poród bardzo miłe wspomnienie. POLECAM

brak kompetencji i profesionalizmu,nie można podważać jego słów bo wtedy wychodzi prawdziwy profesionalizm

swietny specjalista, prowadzil mi cala pierwsza ciaze i odbieral porod, bylam zachwycona.

świetny lekarz i człowiek... Polecam go kazdemu, dokładnie tłumaczy i zajmuje sie pacjentką.