lekarz Janusz Rupiński

dobry lekarz ,zależy dla kogo.moja mama żyje ale nie dzięki niemu.

dobry lekarz ,zależy dla kogo.moja mama żyje ale nie dzięki niemu.

Pan J. Rupinski jest tak rozwydrzonym lekarzem ze na izbie przyjęć przyjmuje tylu pacjentów ilu danego dnia mu się chce. Na skierowanie z podkreśleniem pilne odpowiada ze ma komplet pacjentów, a za darmo on pracować nie będzie. Odsyła ludzi do poradni chirurgicznej w Zielonej Górze lub w Świebodzina. Morze jak był młodszy to się starał, bo teraz jest tragedia. Ps. Panie dr. Proszę być człowiekiem a nie maszyną, która jest pozbawiona uczuć.

Początek lipca 1992. Koszmarny wypadek, uderzenie autem w drzewo niedaleko Sulechowa i 4 osobby ranne w tym ja. Dawno temu. Pan Dr Rupiński uratował mi życie i zdrowie, pomógł mi w powrocie do normalności. Minęło już 18 lat a ja wciąż zachowałem Go w pamięci, jego zaangażowanie, szybkość decyzji, profesjonalizm, będę mu dozgonnie wdzięczny za uratowanie mnie i pozostałych osób po wypadku oraz umożliwienie powrotu do pełnego zdrowia.Marek.