dr n. med. Janusz Słuszniak

2,6

Pan Doktor pomógł mi i wielu z moich znajomych. Uważam Go za lekarza godnego polecenia ze względu na ogromną wiedzę, posiadane doświadczenie i fachowe podejście do problemów zdrowotnych. Nie oczekujmy od lekarzy tylko uśmiechu na twarzy i dobrego słowa - przecież idziemy do nich na konsultacje celem uzyskania profesjonalnej porady na temat leczenia - Pan Doktor Słuszniak na pewno nam jej udzieli. Życzyłabym sobie, żeby choć połowa lekarzy była tak /mówię to z pełną odpowiedzialnością/ wyśmienita.

Doktor Słuszniak może i początkowo sprawia wrażenie osoby niedostępnej i oschłej - ale to fachowiec w swojej dziedzinie - jakich mało. Od lekarza wymagam fachowości i pomocy - a nie uśmiechu - to otrzymałam! To jest wspaniały człowiek, doskonały diagnosta i chirurg!

To jest najgorszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Poszłam prywatnie (ul. Paderewskiego 4B pokój 505). Spóźniony ponad pół godziny bez słowa przepraszam. Oschły, nieuprzejmy, nic nie wyjaśnił, poproszony o powtórzenie odburknął "Przeciez już mówiłem, ile razy trzeba powtarzać". Zainkasował 100 zł za 5 minutową wizytę i zaprosił na następną. Panie Doktorze, nie tędy droga! Płacę więc wymagam. W dzisiejszych czasach lekarzy wybiera sie nie tylko ze względu na stopień naukowy i stanowisko w szpitalu jakie zajmują. Pacjenci mają możliwości chociażby wypowiedzenia się na różnych forach i oceny w ...

Zainkasował 100 zł za 5 minutową wizytę i zaprosił na następną.
Panie Doktorze, nie tędy droga! Płacę więc wymagam. W dzisiejszych czasach lekarzy wybiera sie nie tylko ze względu na stopień naukowy i stanowisko w szpitalu jakie zajmują. Pacjenci mają możliwości chociażby wypowiedzenia się na różnych forach i oceny w rankingach. Zdecydowanie odradzam komukolwiek wizytę u dr Słuszniaka.

Oschły ,trochę nie uprzejmy ale kompetentny!

Oschły ,trochę nie uprzejmy ale kompetentny!

Lekarz któremu brak elementarnych zasad empatii i przyzwoitości

Lekarz któremu brak elementarnych zasad empatii i przyzwoitości