lekarz Janusz Stelmaszyński

2,2
2,2
2,1

Pan doktor bardzo nieuprzejmy,arogancki.Wystawił mi kartę informacyjną myląc lewą nogę z prawą.Mimo iż noga była badana 2 dni wcześniej przez lekarza rodzinnego i jest wyraźnie napisane przez panią doktor że skręcenie stawu skokowego dotyczy lewej nogi.Pan doktor nie przyznaje sie do błędu i nie chcę poprawić mojej karty informacyjnej.Oprócz tego jest nieuprzejmy,gdy próbuje mu się coś wytłumaczyć odwraca się na pięcie i odchodzi.Dla mnie zero kultury posiada ten Pan.Diagnoza postawiona dobrze,co do tego nie mam wątpliwości, jedynie ze stronami u Pana Doktora jest gorzej,hi ,,,pozdrawiam

Wizyta odbyła sie w ramach ustalenia poziomu uszczerbku na zdrowiu. Wizyta odbyła sie punktualnie, przebiegła rzeczowo i merytorycznie.

Miałam wypadek w pracy przyjechałam na szpital pierwsze co gdzie mam skierowanie !jak juz wielce mnie doktorek przyjął stwierdził ze on juz widzi ze mi nic niema co jak od niego chce!broda stluczona sina opuchnieta palec u nogi granatowy spuchniety kolano bolało niemiłosiernie .zgiol mi kolano i wszystko w porzadku jak mu pokazalam palec kazal zrobic zdjecie .Męża wyrzucił z gabinetu bo stwierdził ze on mu niejest potrzebny.Rtg wyszło niby stare urazy ok.Palec bolał 3 mc.miesiąc inny ortopeda dał zwolnienie na kolano!!!LUDZIE NIEIDZCIE DO TEGO CZŁOWIEKA!!!NIEMA WOGÓLE CZASU NA WYWIAD Z PACJENTEM !!!no bo na sam widok widzi ze przeciez tobie nic nie dolega.

Gorszego lekarza ze świecą szukać! Zmuszona byłam spotkać się z tym panem w ramach komisji lekarskiej w związku z wnioskiem o wypłatę odszkodowania z TUnŻ Aviva. Pan był opryskliwy, burkliwy, impertynencki, potraktował mnie przedmiotowo. Odniosłam wrażenie graniczące z pewnością, że jego wynagrodzenie jest odwrotnie proporcjonalne do stwierdzonego % uszczerbku na zdrowiu. Wizyta sprowadzona została do wyszukania dziury w całym i uczepieniu się jednej diagnozy, odmiennej od diagnozy czterech innych lekarzy. Pan "doktor" zapoznał się jedynie z 1 zdjęciem RTG w sytuacji, gdy do dyspozycji miał ich znacznie więcej, miał również ...

Gorszego lekarza ze świecą szukać!
Zmuszona byłam spotkać się z tym panem w ramach komisji lekarskiej w związku z wnioskiem o wypłatę odszkodowania z TUnŻ Aviva. Pan był opryskliwy, burkliwy, impertynencki, potraktował mnie przedmiotowo. Odniosłam wrażenie graniczące z pewnością, że jego wynagrodzenie jest odwrotnie proporcjonalne do stwierdzonego % uszczerbku na zdrowiu. Wizyta sprowadzona została do wyszukania dziury w całym i uczepieniu się jednej diagnozy, odmiennej od diagnozy czterech innych lekarzy. Pan "doktor" zapoznał się jedynie z 1 zdjęciem RTG w sytuacji, gdy do dyspozycji miał ich znacznie więcej, miał również obraz MR, z którego postanowił nie skorzystać. Wizyta zakończyła się bez dodatkowych wyjaśnień, o które poprosiłam, wyproszeniem mnie z gabinetu, ponieważ cały jeden pacjent czekał w poczekalni. Tacy lekarze absolutnie nie powinni funkcjonować w kontakcie z pacjentami! Nikomu nie życzę spotkania z tym Panem, a TUnŻ AVIVA proponuję poważnie zastanowić się nad dalszą współpracą z tym panem, ponieważ wizerunkowo jest to strzał w kolano!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u powyższego lekarza. Mimo wielu pacjentów, poświęcił tyle czasu ile sam oczekiwałem, rzeczowo dogłębnie wytłumaczył mi moje schorzenie, opisał działanie przypisanych leków + zaproponował inne poza lekami rozwiązanie schorzenia. Nie wymusza, a tłumaczy co dobre i czego się wystrzegać, wybór pozostawiając rozsądkowi pacjenta. Wyszedłem z gabinetu mocno podbudowany. Polecam.

Moja matka złamała rękę po założeniu gipsu ręka puchła ,były obrzęki , ręka nieprawidłowo złożona,skończyło się zabiegiem operacyjnym .

Złe opinie niestety okazały się prawdą. Nie byłam w stanie opisać co się stało i co mi dolega, bo lekarz nie dał dojść do słowa. Nie sprawdził płytki z rezonansem. Kiedy powiedziałam, że w rentgenie wyszło ciało wolne (tak było napisane w opisie) stwierdził, że mam nie czytać opisu, bo sobie robię krzywdę. Nie zlecił dalszych badań mimo, że kolano mi się blokuje i boli. Generalnie chciał mnie jak najszybciej wyrzucić z gabinetu i mieć mnie z głowy. Na moje pytania odpowiadał z wielkiej łaski. Traktował jak zło konieczne. Bardzo ...

się blokuje i boli. Generalnie chciał mnie jak najszybciej wyrzucić z gabinetu i mieć mnie z głowy. Na moje pytania odpowiadał z wielkiej łaski. Traktował jak zło konieczne. Bardzo nie miły, nie uprzejmy, nie interesuje się tak naprawdę tym by wyleczyć pacjenta, by mu pomóc, ale żeby jak najszybciej dał mu spokój. Oczywiście nie polecam. To, że byłam jedyna chyba osobą w tym dniu i można się do niego na nfz bardzo szybko zapisać świadczy o tym, że ludzie się na nim poznali. Tragedia.

Złe opinie o lekarzu potwierdziły się. Nie byłam w stanie opisać wszystkiego, bo lekarz nie dał mi dojść do słowa... cały czas wchodził w słowo.

Fatalny lekarz nie polecam gbur i tyle w temacie. Bardzo się zawiodłem. Pozdrawiam serdecznie pacjentów tego nie miłego pana

opryskliwy gbur nie polecam wręcz odradzam, brak wiedzy diagnoza na podstawie poruszania kończynami bez oglądania płytki i opisu lekarza radiologa.Mina człowieka który robi łaskę,że rozmawia,Zostałam potraktowana przedmiotowo i czuję się jak zbity pies a nie pacjent.