lekarz Janusz Stelmaszyński

2,2
2,2
2,1

Nie polecam najgorszy z najgorszych sortów lekarzy.

Nie polecam najgorszy z najgorszych sortów lekarzy.

Nie polecam a wręcz odradzam . Brak kompetencji brak wiedzy wszystko robi na odczepne byle by tylko kasa się do kieszeni sypała

Mój narzeczony miał wypadek w pracy- uszkodził prawe kolano, konieczna była wizyta w szpitalu. Pod koniec zwolnienia lekarskiego udaliśmy się zgodnie z zaleceniami do ortopedy. Stelmaszyński zgiął raz jego kolano, stwierdził, że jęki z bólu go nie przekonują i wystawił opinię, że kolano jest w pełni zdrowe i nie wymaga leczenia ortopedycznego. Dzień później udaliśmy się już prywatnie do ortopedy żeby potwierdzić diagnozę, bo skoro kolano zdrowe, to dlaczego boli i są problemy z chodzeniem? Lekarz zbadał, postawił wstępną diagnozę i zlecił rezonans. Dziś odebraliśmy wyniki. Jeśli (między innymi) przerwane więzadło krzyżowe przednie i pęknięta łąkotka to według niego zdrowe kolano, to się zastanawiam ile musiał dać w łapę, żeby zdobyć dyplom lekarza. Zdecydowanie nie polecamy.

przysiega hipokratesa go nie obowiazuje, jak mozna powiedziec pacjentowi zeby wiecej juz nie przychodzil do niego, myslalem ze lekarze to ludzie z powolaniem a nie centusie, to lekarze sa dla ludzi a nie na odwrot, do tego gbur i prostak, nie wiadomo czy w ogole sie zna na tym co robic, stanowczo odradzam wizyty u tego faceta!

Odradzam - opryskliwy gbur, zarozumiały, brak szacunku dla starszych osób. Już drugi raz przesunął termin przyjęcia mojej mamy (65lat)(leczone złamane kolano, 2 lata chodzenia o kulach) z przyczyn jak stwierdził - ważniejszych. Wojewódzki Szpital w Bytomiu nr 4 Pozdrawiam

Odradzam - opryskliwy gbur, zarozumiały, brak szacunku dla starszych osób.
Wojewódzki Szpital w Bytomiu nr 4
Pozdrawiam

wzbudza zaufanie, miły kompetentny, dobry specjalista.Polecam

wzbudza zaufanie, miły kompetentny, dobry specjalista.Polecam

Bardzo słaby lekarz. Gbur, dbający tylko o swoją kieszeń.

Bardzo słaby lekarz. Gbur, dbający tylko o swoją kieszeń.

Wspaniały człowiek. Fachowiec. Szybkie, trafne diagnozy. Czekała mnie operacja biodra, dzięki Niemu mogę ją odroczyć o około 10 lat. Polecam wszystkim. Stanisław Ż. BYTOM

Wspaniały człowiek. Fachowiec. Szybkie, trafne diagnozy.
Stanisław Ż. BYTOM

To zwykły naciągacz. Nigdy więcej ! ! !

To zwykły naciągacz. Nigdy więcej ! ! !

Miałem poważne problemy z ręką. Bardzo mi pomógł. I co najważniejsze, to obeszło się bez operacji. Dziękuję Panie Januszu!