lek. dent. Janusz Supiński

3,5
3,7
2,8
3,5

Jestem zaskoczona opiniami negatywnymi o tym gabinecie.Ja wymieniałam tam zęby i wybielałam.Jestem bardzo zadowolona! Otrzymałam wyczerpującą ilość informacji,super Pan Doktor mi doradził co i jak będzie mi wykonywał,jaka kolejność i ile czasu to mu zajmie.Moim zdaniem kompleksowo podchodzi do pacjenta i gabinet super wyposażony!!Już poleciłam ten gabinet gronu moich przyjaciół.

Lekarz ok !choć nic prawie nie mówi może dlatego że jest skupiony na tym co robi a nie na pogaduszkach z klientami. wszystko mi wyjaśnił i za każdym razem mówi co mnie jeszcze czeka wizyta zawsze sprawna i konkretna polecam choć drogo ale wiem za co płace bo plomby byłych moich stomatologów powypadały mi a tu wszystko trzyma i można płacić na raty idzie się dogadać Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz bardzo kompetentny,pracuje bardzo dokładnie (z mikroskopem)i bezboleśnie.Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Polecam

Wizyta w tym gabinecie jest bardzo mało przyjemna. Dentysta bardzo chłodny. To jest gabinet zdecydowanie dla ludzi o silnych nerwach. Sprzęt jakim dysponuje jest na dość wysokim poziomie. Nie naciąga, jasno stawia sprawę, jeśli podejmie się leczenia a nie uda wyleczyć się zęba nie bierze pieniędzy. Mam pewne obawy jednak co do dbałości o sprawy pacjenta.

Wizyta w tym gabinecie jest bardzo mało przyjemna. Dentysta bardzo chłodny.
To jest gabinet zdecydowanie dla ludzi o silnych nerwach.

W dniu 16.02 bylam umowiona na godz. 10 na wizyte.Po godzinie czekania zostalam przyjeta iusiadlam w fotelu.Po chwili lekarz kazal mi opuscic fotel bo ma do zalozenia koronki i kazal mi przyjechac na nastepni\y dzien. Skandal

leczenie jednego zeba 300 zł / bardzo drogo/i nie miło

leczenie jednego zeba 300 zł / bardzo drogo/i nie miło