Filtruj terminy

lek. dent. Olga Bartoszak

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Z polecenia przyjaciółki, pojechałam do pani stomatolog w salusie, Olgi Bartoszak. Wreszcie ktoś mi pomógł, a nie tylko wyciągnął kasę, jak nie powiem kto. Wciąż, miałam jakieś problemy z zębami, pomimo dbania o nie. Pani doktor zajęła się leczeniem kompleksowo. Teraz ja GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM, bo nie dość, że fachowo, to sympatycznie i terminowo.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Maciej Kowalski

Angowicka 4
Chojnice

Pan Maciej Kowalski nie ma specjalizacji z ortodoncji i niestety po dwóch aparatach które założyłam u niego dalej mam Krzywe zeby. Traktuje swoich pacjentów jak znajomych. Uwazam, ze nie dorósł do swojego zawodu.
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Daria Borzyszkowska-Kowalska

Angowicka 4/gab.1
89-600 Chojnice

Panią stomatolog polecam w 100% Gdzie indziej chcieli mi wyrwać ząb, a Pani Kowalska zrobiła go w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam(odpukać)z tym zębem problemu. Tylko u Niej leczę zęby.

lek. dent. Łukasz Wierzgacz

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Polecam, jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona jest moim dentysta od dwoch lat.

lekarz Justyna Kwaśna

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Korzystam z usług p. Doktor od wielu lat. Kompetentna , miła, cierpliwa. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Zdecydowanie polecam.

lek. dent. Bożena Hajduk

Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

Wizyta z dniu rejestracji, ładna poczekalnia z fajnym, dużym telewizorem!!! ;-) NIESTETY - ZDECYDOWANIE ODRADZAM DLA DZIECI!!!! Zupełny brak ludzkiego podejścia. Chory ząb bezcelowo i bez absolutnie żadnej potrzeby wielokrotnie nasikała palcem, co powodowało niewyobrażalny ból dziecka, co Panią lekarz nawet nie wzruszyło. Nieczuła. Znieczulenie - igłą!!!!! Maleńkie dzieci powinny mieć zamrażany ząbek przez wyrywaniem, a nie 'końską" igłą. Brak kontaktu z dzieckiem. Byłam kiedyś u innego stomatologa (ale nie ...

lek. dent. Agata Ragin

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aparatka

lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Bardzo miła kobieta.Zawsze zapyta sie czy wszytsko w porzadku...W kazdej sytuacji pomoże.Nie ukrywam koszty sa ogromne....ale wszytsko kosztuje a ceny sa wszedzie podobne.Polecam

lek. dent. Janusz Supiński

Strzelecka 78
89-600 Chojnice

Jestem zaskoczona opiniami negatywnymi o tym gabinecie.Ja wymieniałam tam zęby i wybielałam.Jestem bardzo zadowolona! Otrzymałam wyczerpującą ilość informacji,super Pan Doktor mi doradził co i jak będzie mi wykonywał,jaka kolejność i ile czasu to mu zajmie.Moim zdaniem kompleksowo podchodzi do pacjenta i gabinet super wyposażony!!Już poleciłam ten gabinet gronu moich przyjaciół.

lek. dent. Katarzyna Wróbel-Lewandowska

ul. Gdańska 58/3,4,5
89-604 Chojnice

Bardzo miła i sympatyczna. Pani Kasia widać że zna się na swoim zawodzie. Potrafi po zabiegu dobrze wytłumaczy klientowi co było zrobione. Serdecznie polecam

Stomatolodzy w mieście Chojnice