Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Stomatolog Chojnice

- 30 lekarzy

HAHS Spółka z o.o. Filia Chojnice
Prusa 4
89-600 Chojnice

Średnia ocen: 5,0/5
Z pełnym przekonaniem polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Fachowość i profesjonalizm poparty dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Marek

Gabinet
Mestwina 3
89-600 Chojnice

Średnia ocen: 5,0/5
szkoda ze juz nie praktykuje.............................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet Stomatologiczny
ul.Prochowa 26
Chojnice

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłam, pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Średnia ocen: 4,6/5
Z polecenia przyjaciółki, pojechałam do pani stomatolog w salusie, Olgi Bartoszak. Wreszcie ktoś mi pomógł, a nie tylko wyciągnął kasę, jak nie powiem kto. Wciąż, miałam jakieś problemy z zębami, pomimo dbania o nie. Pani doktor zajęła się leczeniem kompleksowo. Teraz ja GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM, bo nie dość, że fachowo, to sympatycznie i terminowo.
Opinia dodana przez: Anna
+1 więcej

Gabinet
Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

Średnia ocen: 4,5/5
Wizyta z dniu rejestracji, ładna poczekalnia z fajnym, dużym telewizorem!!! ;-) NIESTETY - ZDECYDOWANIE ODRADZAM DLA DZIECI!!!! Zupełny brak ludzkiego podejścia. Chory ząb bezcelowo i bez absolutnie żadnej potrzeby wielokrotnie nasikała palcem, co powodowało niewyobrażalny ból dziecka, co Panią lekarz nawet nie wzruszyło. Nieczuła. Znieczulenie - igłą!!!!! Maleńkie dzieci powinny mieć zamrażany ząbek przez wyrywaniem, a nie 'końską" igłą. Brak kontaktu z dzieckiem. Byłam kiedyś u innego stomatologa (ale nie ...
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Średnia ocen: 4,4/5
Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aparatka
+2 więcej

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Średnia ocen: 4,4/5
Bardzo miła kobieta.Zawsze zapyta sie czy wszytsko w porzadku...W kazdej sytuacji pomoże.Nie ukrywam koszty sa ogromne....ale wszytsko kosztuje a ceny sa wszedzie podobne.Polecam
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Angowicka 4/gab.1
89-600 Chojnice

Średnia ocen: 4,3/5
Panią stomatolog polecam w 100% Gdzie indziej chcieli mi wyrwać ząb, a Pani Kowalska zrobiła go w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam(odpukać)z tym zębem problemu. Tylko u Niej leczę zęby.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Drzymały 33
89-600 Chojnice

Średnia ocen: 4,0/5
Korzystam z usług p. Doktor od wielu lat. Kompetentna , miła, cierpliwa. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Angowicka 4
Chojnice

Średnia ocen: 3,5/5
Pan Maciej Kowalski nie ma specjalizacji z ortodoncji i niestety po dwóch aparatach które założyłam u niego dalej mam Krzywe zeby. Traktuje swoich pacjentów jak znajomych. Uwazam, ze nie dorósł do swojego zawodu.
Opinia dodana przez: Asia

Stomatolodzy w mieście ChojniceCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat