Filtruj terminy

lek. dent. Olga Bartoszak

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Przemiła Pani stomatolog ktora uratowała mnie od bólu. Rozpoznała właściwy ząb a nie jak inny dentysta który chciał naciągnąć mnie na drogie leczenie
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Maciej Kowalski

Ortodonta, Stomatolog

Angowicka 4
Chojnice

Pan Maciej Kowalski nie ma specjalizacji z ortodoncji i niestety po dwóch aparatach które założyłam u niego dalej mam Krzywe zeby. Traktuje swoich pacjentów jak znajomych. Uwazam, ze nie dorósł do swojego zawodu.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Justyna Kwaśna

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Polecam panią stomatolog! Bardzo miła i sympatyczna pani, po pierwszej wizycie zdecydowałem się na leczenie, miałem usunięte 6 zębów, 8 wyleczonych plus proteza, wszystkie te zabiegi zrobione bezboleśnie i fachowo. Jestem bardzo zadowolony i polecam panią stomatolog
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Daria Borzyszkowska-Kowalska

Angowicka 4/gab.1
89-600 Chojnice

Panią stomatolog polecam w 100% Gdzie indziej chcieli mi wyrwać ząb, a Pani Kowalska zrobiła go w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam(odpukać)z tym zębem problemu. Tylko u Niej leczę zęby.

lek. dent. Łukasz Wierzgacz

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Polecam, jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona jest moim dentysta od dwoch lat.

lek. dent. Bożena Hajduk

Stomatolog, Ortodonta

Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

Od dwóch lat chodziłam do pani Hajduk na konsultacje z synkiem. Stomatolog widząc problemy z wyrzynaniem się zębów u mojego synka polecił konsultacje u ortodonty.
Pani Hajduk ma super opinie, więc skorzystałam z jej usług. I bardzo żałuję. Nikomu nie polecam.
Po pierwsze czeka się na wizytę co najmniej godzinę, bo pani doktor nigdy nie zaczyna o czasie.
Po drugie przez 2 lata nie zrobiła nic oprócz zaproszenia na ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Agata Ragin

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aparatka

lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Bardzo miła kobieta.Zawsze zapyta sie czy wszytsko w porzadku...W kazdej sytuacji pomoże.Nie ukrywam koszty sa ogromne....ale wszytsko kosztuje a ceny sa wszedzie podobne.Polecam

lek. dent. Janusz Supiński

Strzelecka 78
89-600 Chojnice

Jestem zaskoczona opiniami negatywnymi o tym gabinecie.Ja wymieniałam tam zęby i wybielałam.Jestem bardzo zadowolona! Otrzymałam wyczerpującą ilość informacji,super Pan Doktor mi doradził co i jak będzie mi wykonywał,jaka kolejność i ile czasu to mu zajmie.Moim zdaniem kompleksowo podchodzi do pacjenta i gabinet super wyposażony!!Już poleciłam ten gabinet gronu moich przyjaciół.

lek. dent. Katarzyna Wróbel-Lewandowska

ul. Gdańska 58/3,4,5
89-604 Chojnice

Najlepszy endodonta. Kilka lat temu dr Katarzyna przeleczyła kanałowo zęby mojej żonie i zęby te nie sprawiają już żadnych problemów. Super podejście, bardzo uprzejma. Polecam!
Opinia dodana przez: Mateusz

Stomatolodzy w mieście Chojnice