Filtruj terminy

Stomatolog Chojnice

HAHS Spółka z o.o. Filia Chojnice
Prusa 4
89-600 Chojnice

Z pełnym przekonaniem polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Fachowość i profesjonalizm poparty dużym doświadczeniem.

Opinia dodana przez: Marek

Mestwina 3
89-600 Chojnice

szkoda ze juz nie praktykuje.............................................................................................................................................................................................................................

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Z polecenia przyjaciółki, pojechałam do pani stomatolog w salusie, Olgi Bartoszak. Wreszcie ktoś mi pomógł, a nie tylko wyciągnął kasę, jak nie powiem kto. Wciąż, miałam jakieś problemy z zębami, pomimo dbania o nie. Pani doktor zajęła się leczeniem kompleksowo. Teraz ja GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM, bo nie dość, że fachowo, to sympatycznie i terminowo.

Opinia dodana przez: Anna

Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

Wizyta z dniu rejestracji, ładna poczekalnia z fajnym, dużym telewizorem!!! ;-) NIESTETY - ZDECYDOWANIE ODRADZAM DLA DZIECI!!!! Zupełny brak ludzkiego podejścia. Chory ząb bezcelowo i bez absolutnie żadnej potrzeby wielokrotnie nasikała palcem, co powodowało niewyobrażalny ból dziecka, co Panią lekarz nawet nie wzruszyło. Nieczuła. Znieczulenie - igłą!!!!! Maleńkie dzieci powinny mieć zamrażany ząbek przez wyrywaniem, a nie 'końską" igłą. Brak kontaktu z dzieckiem. Byłam kiedyś u innego stomatologa (ale nie ortodonty, a taka wizyta była tym razem niezbędna), który wszystko wyjaśnił córce, dziecko wyszło z gabinetu uśmiechnięte, zadowolone, bezwiedne, co się działo podczas leczenia. Tutaj, o zgrozo, dziecko było narażone na bezpodstawny ból i jest teraz źle nastawione do wizyt u dentysty. Taśmowa obsługa, szybko i ... boleśnie. Zdecydowanie odradzam dla dzieci!!!!

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!

Opinia dodana przez: Aparatka

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Bardzo miła kobieta.Zawsze zapyta sie czy wszytsko w porzadku...W kazdej sytuacji pomoże.Nie ukrywam koszty sa ogromne....ale wszytsko kosztuje a ceny sa wszedzie podobne.Polecam

Angowicka 4/gab.1
89-600 Chojnice

Panią stomatolog polecam w 100% Gdzie indziej chcieli mi wyrwać ząb, a Pani Kowalska zrobiła go w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam(odpukać)z tym zębem problemu. Tylko u Niej leczę zęby.

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Korzystam z usług p. Doktor od wielu lat. Kompetentna , miła, cierpliwa. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Zdecydowanie polecam.

Angowicka 4
Chojnice

Pan Maciej Kowalski nie ma specjalizacji z ortodoncji i niestety po dwóch aparatach które założyłam u niego dalej mam Krzywe zeby. Traktuje swoich pacjentów jak znajomych. Uwazam, ze nie dorósł do swojego zawodu.

Opinia dodana przez: Asia

Strzelecka 78
89-600 Chojnice

Jestem zaskoczona opiniami negatywnymi o tym gabinecie.Ja wymieniałam tam zęby i wybielałam.Jestem bardzo zadowolona! Otrzymałam wyczerpującą ilość informacji,super Pan Doktor mi doradził co i jak będzie mi wykonywał,jaka kolejność i ile czasu to mu zajmie.Moim zdaniem kompleksowo podchodzi do pacjenta i gabinet super wyposażony!!Już poleciłam ten gabinet gronu moich przyjaciół.

Stomatolodzy w mieście Chojnice