prof. dr hab. n. hum. Janusz Szkodny

Z tym lekarzem akurat mam same nie miłe wspomnienia, nie grzeczny, nie kulturalny, gdy na poczatku ciaży leżalam w szpitalu powtarzał ze poronie, pozniej jeszcze dwa razy bylam w szpitalu dalej to slyszalam, dzis moj syn ma 3 lata ma się swietnie ! ;) do tego akurat tak sie zlożylo ze odbieral moj porod.

Dr.Szkody jest dobrym lekarzem, Ciepłym i miłym człowiekiem. To lekarz godny zaufania...., Polecam.

Dr.Szkody jest dobrym lekarzem,
Ciepłym i miłym człowiekiem.
To lekarz godny zaufania....,
Polecam.

Jestem pod wielkim wrażeniem pana doktora, nigdy nie sadziłam, że trafię w środowisku lekarzy na taką osobę. Pełny profesjonalizm, wysoka kultura osobista i indywidualne podejście do pacjentki. Pan dr.Szkodny robił mi cesarkę. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Czułam sie bardzo dobrze po zabiegu. Watałam zaraz po tym jak to tylko było możliwe. Nie czułam żadnego dyskomfortu.Rana po cięciu zagoiła się szybko. Prawie jej nie widać. Po prostu Pan doktor zrobił to po mistrzowsku. Ponadto jest przesympatycznym człowiekiem, życzliwym i miłym.

byłam kilka razy u pana doktora w przechodni w jar z NFZ był przyjemny i wszystko tłumaczył itp pozniej stwierdziła ze na kase chorych trzeba zbyt długo czeka a ja nie moge gdyz jestem w ciazy poszłam prywatnie jest tak samo miły uprzejmy wszystko , mowi i co najwazniejsze widac ze interesuje sie pacjentem a nie 5 min i dowidzenia byłam chyba z dobre poł godz u niego i wszystkie pacjetki tak były . poleca pana doktora

Gdyby były wyższe oceny, to na pewno dostałby Pan Doktor właśnie taką... Nie zamienię Go na żadnego innego za żadne skarby świata. I mówię to, choć dostałam od niego opiernicz-zasłużony!!!Dla mnie jest kimś znacznie więcej niż tylko lekarzem-dzięki niemu nie oszalałam po pewnych przeżyciach. Bardzo mi pomógł, Zawsze potrafi poprawić mi nastrój...

Porażka! Wizyta trwa bardzo krótko, nie przygotowuje do trudnych infrmacji. Mi o mojej chorobie powiedział gdy wychodziłam z gabinetu. Mam same przykre wspomnienia z tej wizyty.

Bardzo dobry lekarz: cierpliwy, troskliwy zawsze potrafi podniesc na duchu, choć nie ukrywa niczego nawet jesli sprawa jest poważna. Gorąco polecam !!! Znajoma chodzi do doktora szkodnego również na NFZ i nie widzi różnicy pomiędzy wizytami prywatnymi a tymi na NFZ. Naprawdę godny polecenia i jako specjalista i jako człowiek.