dr n. med. Jaromir Jarecki

Ortopeda

Pan Doktor jest bardzo uprzejmym człowiekiem. Swoim doświadczeniem i umiejętnością rozmowy oraz rozległą wiedzą przychyla do siebie niemal wszystkich pacjentów. Wiadomo, że nie każdy jest idealny i każdy popełnia błędy. O panu doktorze nie można powiedzieć złego słowa. Sama miałam bardzo duże problemy z kolanem. Na wizycie pan doktor przyjął mnie bardzo ciepło i po dokładnym przebadaniu powiedział, że mam do wyboru dwie opcje. Dzisiaj kolano działa bez szwanku i nie boli tak jak kiedyś. Osoby, które wystawiają panu doktorowi złe opinie powinny najpierw zastanowić się nad sobą, ponieważ należy pamiętać, że jeżeli na wizycie odnosimy się do lekarza z szacunkiem to on to odwzajemnia. Ten lekarz jest godny polecenia, gdyż pomógł już 5 osobom z mojej rodziny. Naprawdę gorąco polecam !!!!

Bardzo kompetenty lekarz, rzeczowy i wcale na nic nie naciąga. A wręcz daje wybór pacjentowi w formie leczenia, informując jakie są przybliżone koszty. Więc jak ktoś wybiera się prywatnie to niech nie liczy, że nfz wspomoże. Każdy ma wolny wybór i sam decyduje czy takowe leczenie jest na jego kieszeń. Pan Jarecki jest uprzejmy i zawsze w dobrym humorze, nie zostawia pacjenta bez pomocy, mimo późnej pory, jak to się zdarza innym lekarzom prowadzącym prywatną praktykę, nie wspominając już nawet o państwowej obsłudze... Jest przede wszystkim dobrym człowiekiem i świetnym, niezmanierowanym ortopedą, który stawia trafne diagnozy i normalnie rozmawia z pacjentem, wyjaśnia problem, proces leczenia i rehabilitacji. Szczerze polecam!!! Warto udać się do niego i przekonać się, że jest bardzo dobrym specjalistą.

Pan dr ma świetne podejście do pacjenta. Byłem w Chełmie na wizycie i jestem z niej zadowolony. Jak długo czekaliście na operację ACL na nfz? Wizyta miała miejsce w kwietniu i do tej pory dr nie zadzwonił z żadną informacją dot. terminu. Mówił, że max pół roku ale juz minęło sporo i nie wiem co mam robić czy czekać czy się dowiadywać. Jak to było z Wami??

Bardzo dobry specjalista, który wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje, ale też dopytuje pacjenta i umie słuchać, a dzięki temu diagnoza jest bardzo trafna! Miły, uprzejmy i współczujący. Mimo wielu pacjentów czekających na korytarzu, nie spieszy się i nie okazuje zniecierpliwienia. Stanowczo za dużo pracuje... ale zawsze uśmiechnięty:-) Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność, a pacjent czuje się swobodnie, zero stresu, jakby w domu. Jest to prawdziwy lekarz z prawdziwego powołania!!! Gdyby tak chociaż połowa lekarzy różnych specjalizacji prezentowała podobną kulturę i podejście do pacjenta, to życie byłoby piękniejsze!

Bardzo dobry ortopeda. Bardzo rzeczowo i kompleksowo podchodzi do badania. Prawdziwy fachowiec. Bardzo miły. Leczyłem się u niego na kolano. Po miesiącu leczenia i rehabilitacji wyjechałem na narty na Słowację! :) Zdecydowanie polecam!

Polecam w 100% ! Doświadczony i mądry lekarz, przy tym miły i zawsze uśmiechnięty! :) Przyszłam do niego z problemem kolana, pomógł po jednej aplikacji leku :) W prawdzie lek drogi, ale byłam poinformowana o każdej metodzie leczenia.

Polecam w 100% !

Ludzie powiedzcie czy lekarz Jarecki przyjmuje gdzieś w Chełmie i ile bierze za wizytę. Bo coś słyszałem że przyjmuje w Chełmie..............................

Doskonały lekarz i dobry człowiek! Lekarz z powołania! Trochę zapracowany ale potrafi znaleźć czas dla każdego pacjenta

Lekarz godny polecenia.U doktor Jarecki przeprowadziłoperację barku polegajaca na rekonstrukcji stoaka rotatorów oraz zwichnięcia bicepsu.Jeestem trzy iesiace po operacji powoli dochodząc do zdrowia.

Fantastyczny lekarz.Świetnie zna się na rzeczy,dokonuje cudów!Niezwykle uprzejmy,dokładnie bada i tłumaczy.Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Chełm"?

Majdan 56a

Lubelska 82a lok. 5