dr n. med. Jaromir Jarecki

Doskonały lekarz i dobry człowiek! Lekarz z powołania! Trochę zapracowany ale potrafi znaleźć czas dla każdego pacjenta

Bardzo dobry ortopeda. Bardzo rzeczowo i kompleksowo podchodzi do badania. Prawdziwy fachowiec. Bardzo miły. Leczyłem się u niego na kolano. Po miesiącu leczenia i rehabilitacji wyjechałem na narty na Słowację! :) Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry specjalista, który wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje, ale też dopytuje pacjenta i umie słuchać, a dzięki temu diagnoza jest bardzo trafna! Miły, uprzejmy i współczujący. Mimo wielu pacjentów czekających na korytarzu, nie spieszy się i nie okazuje zniecierpliwienia. Stanowczo za dużo pracuje... ale zawsze uśmiechnięty:-) Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność, a pacjent czuje się swobodnie, zero stresu, jakby w domu. Jest to prawdziwy lekarz z prawdziwego powołania!!! Gdyby tak chociaż połowa lekarzy różnych specjalizacji prezentowała podobną kulturę i podejście do pacjenta, to życie byłoby piękniejsze!

bardzo miły i spułczuły widac ze chce ludziom pomusz

bardzo miły i spułczuły widac ze chce ludziom pomusz

Najlepszy, najmilszy i jeden z najbardziej kompetentnych ortopedów jakich znam. Pomógł mi z lewym kolanem -nie boli już, a teraz następne .

Po skręceniu stawu kolanowego wszystko wraca do normy.

Po skręceniu stawu kolanowego wszystko wraca do normy.

bardzo fajny lekarz i czlowiek ma podejscie do ludz i nie lekcewarzy choroby

bardzo fajny lekarz i czlowiek ma podejscie do ludz i nie lekcewarzy choroby

Lekarz godny polecenia.U doktor Jarecki przeprowadziłoperację barku polegajaca na rekonstrukcji stoaka rotatorów oraz zwichnięcia bicepsu.Jeestem trzy iesiace po operacji powoli dochodząc do zdrowia.

świetny specjalista i człowiek zrekonstruował mi więzadło krzyżowe dzięki czemu wróciłem do uprawiania sportu i jak narazie nie mam najmniejszych problemów, profesjonalnie odpowiada na każde pytanie i poświeci czas na rozmowę nie jak w przypadku innych lekarzy...

odopwiedni człowiek na odpowiednim miejscu;)

odopwiedni człowiek na odpowiednim miejscu;)