lek. dent. Jarosław Błaszak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

usunął mi zęba którego można było wyleczyć a to nie on był przyczyną bólu kompletnie nie polecam

Ten pan zepsuł mi 2 zęby. zostawił mi kawałek korzenia od górnej 5-tki przez co teraz muszę usunąć zdrową 4-kę. Miałem założony wkład koronowo-korzeniowy, który był źle zrobiony. Kilka razy mi poprawiał i wyglądało to tak, że po wypadnięciu wklejał go na nowo i narazie. Nawet zdjęcia nie kazał zrobić. Po roku musiałem usunąć ząb bo zaczął ropieć. Jak dla mnie to naciągacz!!! Nie polecam!

Bardzo dobry dentysta . Rzetelnie podchodzi do problemu .Bardzo sympatyczny

Bardzo dobry dentysta . Rzetelnie podchodzi do problemu .Bardzo sympatyczny

Jestem kilka dni po zabiegu iplantacyjnym dwójki. Jak na razie poza opuchlizna wszystko jest OK. Zbieg nie był bolesny i odbył się pod miejscowym znieczuleniem. Moje odczucia co do zabiegu i lekarza - dało się odczuć, że wie co robi.

Unika kontaktu z pacjentem, brak możliwości kontaktu telefonicznego, brak zainteresowanie pacjentem po zabiegu, koszt usługi jeszcze rok temu opiewał na 300zł, dziś już 400zł w końcu mamy kryzys i wszyscy na tym tracimy!

spieprzył mi zęby! jest nie miły. wykasował pieniądze. ząb nie nadaje się do dalszego leczenia. nie robi na miejscu żadnych prześwietleń. nie polecam

Witam, chciałbym wszystkich przestrzedz przed pójściem do tego lekarza. Po pierwszej wizycie wydał się on bardzo miły i sprawiał wrażenie kompetentnego(jednak były to tylko pozory). Nie mógł sobie dac rady z usunięciem ,,ósemki" - pełno krwi i bólu (2 godziny męczarni) co świadczy o kompletnym braku kompetencji ze strony lekarza chirurga.

nie polecam tego lekarza, jest kiepski i niekompetentny

nie polecam tego lekarza, jest kiepski i niekompetentny

Doskonały fachowiec, miły człowiek. Bezbolesne zabiegi, nawet te skomplikowane - chirurgiczne i implantacyjne. Rewelacyjny stosunek poziomu leczenia do ceny usługi. Polecam gorąco, szczególnie tym, którzy boją się dentysty - tak było w moim przypadku! Tomek

Doskonały fachowiec, miły człowiek.
Bezbolesne zabiegi, nawet te skomplikowane - chirurgiczne i implantacyjne.
Rewelacyjny stosunek poziomu leczenia do ceny usługi.

Tomek