dr n. med. Jarosław Cynkierdr n. med. Jarosław Cynkier - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jarosław Cynkier

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Wraz z ukończeniem w 2005 roku kursu implantologicznego na Kubie zajmuje się profesjonalną implantologią. Szkoli się na wielu kursach na całym świecie, zdobywając wiedzę od najlepszych implantologów m. in. chirurgii implantologicznej na Uniwersytecie im. J.W. Goethego. we Frankfurcie od prof. Nentwiga i prof. Giesenhagena; implantoprotetyki od dr Paula Weigla i dr Fernando Rojas-Vizcaya; techniki All-on-4 od dr Nuno Cintra. Jego klinika wyposażona jest w zaawansowane systemy diagnotyczne.

Pan doktor zakładał mi most na implantach. Kolorystycznie wszystko zostało dobrane idealnie. Zabieg przeprowadził bardzo sprawnie, bez komplikacji. Oczywiście przed zabiegiem wszystko dokładnie mi wytłumaczył i odpowiedział na milion pytań,które zadałam. Mój mąż stwierdził, że nie zna drugiego tak cierpliwego człowieka jak pan doktor. Gdybym miała jeszcze raz mieć taki zabieg to na pewno bez zastanowienia wybrałabym się do dr Cynkiera.

Na co dzień mieszkam w Norwegii, ale z powodu panujących tam cen, zdecydowałam się znaleźć specjalistę od implantów i protetyki u nas w kraju i muszę powiedzieć, że nie żałuję!! Doktor od początku zrobił na mnie dobre wrażenie, bardzo kulturalny i serdeczny, budzi zaufanie, a za efekt końcowy chylę czoła! Mam most na implantach i kilka koron, estetyka na najwyższym poziomie, świetne dopasowanie kolorystyczne, wszystko wygląda bardzo naturalnie, za co dziękuję! Sam zabieg wkręcenia implantów przebiegł sprawnie, bez jakichś problemów czy komplikacji, miałam już kiedyś wykonywany i potwierdzam, że doktor ...

Doktor od początku zrobił na mnie dobre wrażenie, bardzo kulturalny i serdeczny, budzi zaufanie, a za efekt końcowy chylę czoła! Mam most na implantach i kilka koron, estetyka na najwyższym poziomie, świetne dopasowanie kolorystyczne, wszystko wygląda bardzo naturalnie, za co dziękuję! Sam zabieg wkręcenia implantów przebiegł sprawnie, bez jakichś problemów czy komplikacji, miałam już kiedyś wykonywany i potwierdzam, że doktor Cynkier zna się na rzeczy. Pozdrawiam i polecam!

Leczę się od dłuższego czasu u doktora Cynkiera i polecam go! świetny specjalista, do tego bardzo sympatyczny człowiek, co potrafi uspokoić. Przeszłam u niego leczenie kanałowe i poszło bez bólu i komplikacji!

Witam, w JMC u doktora Cynkiera miałam wkręcanych 6 implantów. Namiary dostałam od znajomej. Chciałam wyrazić swoje pozytywne wrażenie, jakie odniosłam po konsultacji implantologicznej jak i w trakcie zabiegu. Pierwsze co należy zaznaczyć to to, że doktor cierpliwie wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie, poświęca swój czas by opisać zabieg, tak by był zrozumiały dla pacjenta, dzięki czemu stres opada. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, indywidualne. Sam zabieg przebiegł sprawnie. Polecam szukającym dobrego implantologa w Łodzi.

Według mnie doktor Cynkier to bardzo porządny stomatolog, szanuje jego kompetencje i zaangażowanie. Nie tworzy sztucznej bariery lekarz-pacjent, dzięki czemu wizyty nie są stresujące. Zawsze mogę liczyć na dokładne wytłumaczenie możliwości rozwiązań problemu, przystępnym dla laika językiem. Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88