dr n. med. Jarosław Cynkierdr n. med. Jarosław Cynkier - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jarosław Cynkier

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Wraz z ukończeniem w 2005 roku kursu implantologicznego na Kubie zajmuje się profesjonalną implantologią. Szkoli się na wielu kursach na całym świecie, zdobywając wiedzę od najlepszych implantologów m. in. chirurgii implantologicznej na Uniwersytecie im. J.W. Goethego. we Frankfurcie od prof. Nentwiga i prof. Giesenhagena; implantoprotetyki od dr Paula Weigla i dr Fernando Rojas-Vizcaya; techniki All-on-4 od dr Nuno Cintra. Jego klinika wyposażona jest w zaawansowane systemy diagnotyczne.

Tak się złożyło, że szukaliśmy z mężem zaufanego stomatologa, który wykonałby nam implanty. O Panie doktorze słyszeliśmy od zadowolonych znajomych i poczytaliśmy trochę dobrych opinii w internecie, pokusiłam się także o rozmowę z naszym poprzednim dentystą i okazało się, że dr Cynkier ma także bardzo dobrą renomę w środowisku lekarskim. Decyzja zapadła - zdecydowaliśmy się. Już na pierwszej wizycie lekarz wzbudził duże zaufanie, czułam, że nie będę żałować tej decyzji. Jesteśmy już 6 miesięcy po zabiegu i.. zdecydowanie nie żałuje! Słuchając jeszcze niektórych historii zrozpaczonych ludzi po nieudolnym wykonaniu tego zabiegu tym bardziej cieszę się z podjętej decyzji. Postawiliśmy na doświadczenie i opłaciło się! Polecam wszystkim.

Chyba już wszystko zostało powiedziane - bardzo dobry fachowiec i sympatyczny człowiek. Co ważne nie naciąga na jak najdroższy czy jak najszybszy zabieg, jeśli istnieje taka możliwość to przedstawia kilka opcji do wyboru - podoba mi się to. Polecam wszystkim Pana doktora.

Dentystę poleciła mi koleżanka pracy i wystarczyło kilku wizyt bym całkowicie się do niego przekonała. Leczy dobrze, a nawet bardzo dobrze, a ceny mimo nowoczesnej przychodni nie są wygórowane. Mogę polecic.

Jestem bardzo zadowolony z usług doktora Cynkiera, prawdziwie lekarskie podejście ( w dobrym tego słowa znaczeniu )i fachowa robota. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś szuka dobrego stomatologa.

Doktor Jaroslaw Cynkier to prawdziwy specjalista, leczę się u niego wraz z cala rodzina od 7 lat, zawsze bezproblemowo i skutecznie. Polecam wszystkim, którzy stawiają na jakość i zadowolenie.

doktor Jaroslaw Cynkier robil mi implanty w Lodzi. Decyzja nie byla latwa - przeciez sa wykonywane w tak wielu miejscach, sam zabieg przebiegl zupelnie sprawnie i co mnie zaskoczylo, nie balam sie. Teraz jestem juz 5 miesiac po zabiegu i wszystko jest w najlepszym porzadku. Polecam tego lekarza!

Doktor Cynkier jest naprawdę świetny, leczę się u niego juz dobre parę lat - stres nawet na pierwszej wizycie zniknął, gdyż doktor ma świetny sposób na odstresowanie pacjenta opowiadając i tłumacząc jak zabieg będzie wyglądał i czego można się spodziewać - kiedy wiem co mam robione, czuje się jakoś pewniej. Polecam wszystkim!

Od ok. 10 lat pozostaję w opiece Dr. Jarosław Cynkiera; bardzo wysoko oceniam zarówno fachowość, doswiadczenie jak i jego relacje z pacjentami.Nowy gabinet na Złotnie zaprojektowany jest z wielkim wyczuciem estetyki,a wyposażenie w sprzęt jestb. nowoczesne i znakomite.Chciałam rowniez podkreslić wielkie zdolności artystyczne Doktora w dziedzinie fotografii, zdjęcia w poczekalni, jak i filmy przepiekne.Joanna Żuchowska

W JMC u doktora Cynkiera robiłam sobie implanty, nie był to prosty wybór, gdyż teraz wszyscy się reklamuje i wykonać je można w wielu miejscach. Postawiłam na doświadczeniu i opłaciło się ( jestem już rok po i wszystko w porządku ), kilku moich znajomych także udało się tam na ten zabieg. Miły człowiek, zero problemów. Cena niewygórowana. Polecam

Najlepszy dentysta u jakiego mialem okazje sie leczyc, polecilem go wielu moim znajomym i teraz wszyscy tworzymy male 'spoleczenstwo' leczace sie u Pana doktora. Jest bardzo uprzejmy, zna sie na swoim fachu i co wedlug mnie bardzo wazne przed kazdym zabiegiem opisuje i opowiada na czym on polega, dzieki temu poziom stresu opada.