lekarz Jarosław Danes

Wizyta na NFZ. Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Okres nie był problemem co u niektórych ginekologów jest automatycznie niemożliwym żeby wykonać badanie.

Lekarz godny polecenia. Sympatyczny, miły, przyjazny lekarz. Wszystko wyjaśnia, opisuje dokładnie chorobę. Skuteczny.

Ginekolog z klasą,której większości brakuje

Ginekolog z klasą,której większości brakuje

Bardzo dobry lekarz , polecam ! :) Bylam pierwszy raz , balam sie ale na prawde fajny lekarz , pogadal i powiedzial wszystko co robi i co jest co ;)

Bardzo dobry lekarz , polecam ! :)

Chodziłam do tego pana w ramach NFZ. Potem zmieniłam lekarza i poprosiłam o dokumentację medyczną z przychodni. Z wielkim zdziwieniem dowiedziałam się, że na każdej wizycie miałam robione USG (naprawdę na 3 wizyty było jedno). Szanowny pan doktor nie wykrył mi 4-centymetrowego mięśniaka.

Lekarz godny polecenia w 100%!Zawsze znajduje czas dla pacjenta nie zaleznie od tego czy jest to wizyta prywatna czy publiczna.

MEGA, MEGA , MEGA ! polecam Pana dr , prowadzi moja pierwsza ciąże. Sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i odpowiada na wszystkie pytania bez jakiś żali ;] Polecam

Witam. Chodziłam do pana doktora do poradni k w sławnie. Prowadził moją ciąże i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Pan doktor zawsze uśmiechnięty i poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba.Polecam.Dodam tylko jeszcze że moja córeczka urodziła się ważąc prawie 4kg.

CZY TEN LEKARZ PRACUJE W SZPITALU W KOSZALINIE?

CZY TEN LEKARZ PRACUJE W SZPITALU W KOSZALINIE?

Jeden z najlepszych lekarzy w Koszalinie. Prowadził moją pierwszą ciążę i przyjmował poród. Od dwunastu lat jestem pod jego opieką lekarską i teraz prowadzi moją drugą ciążę.