Ginekolog Koszalin

Szpital Wojewódzki w Koszalinie

Koszalin

Kompetentna, opanowana i do tego sympatyczna. Nic dodać nic ująć, na porodówce powinni być sami tacy lekarze.

Opinia dodana przez: JJ

NZOZ SALVITA Koszalin
ulica Kolejowa 71
75-108 Koszalin

Bardzo miła i kompetentna, jestem pozytywnie zaskoczona po wizycie z nfz. Kompleksowe badanie i wywiad. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Justyna

Fińska 17
75-430 Koszalin

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.

Opinia dodana przez: Kamila

Zgoda 12
75-554 Koszalin

Moja córka i ja jesteśmy pacjentkami. Niedługo pewnie dołączy wnuczka. Czy może być lepsza rekomendacja?

Opinia dodana przez: Janina

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

pan doktor prowadził moja ciąże , po tym jak jeden z koszalińskich ,,super " ginekologów stwierdził , ze płód umiera i nie ma co się łudzić ze będzie dobrze .
donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat .
nigdy nie byłam u innego lekarza , ponieważ doktor Melnyczuk spełnia wszelkie oczekiwania .
co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać ...

donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat .
co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać prawie 1000 kilometrów .
nie prawda ze naciąga na następne wizyty . te Panie które tak piszą albo nie rozumieją ćelów wizyty albo lekko mijają się z prawda .

Opinia dodana przez: blanka
Ginekolog położnik Koszalin lek. med. Ismaiel Salloum

lek. med. Ismaiel Salloum

wizyta już od 250

Multimed NZOZ Ginekologiczno-Położniczy Błasiński,Bukowiec,Salloum Sp. Z O.O.
1 Maja 20/9
75-114 Koszalin

Dr Salloum prowadził moją pierwszą ciążę i jedyne zastrzeżenia jakie mam to ilość wizyt w ciągu tych 9 miesięcy przy prawidłowo rozwijającej się ciąży. A że chodziłam prywatnie to trochę kasy poszło. Jednak to moje pierwsze dziecko i kasy nie było mi szkoda, a pod opieką dr Sallouma czułam się bezpiecznie. Zlecał wszystkie potrzebne badania, tłumaczył mi i mężowi co się dzieje, co się będzie działo w kolejnych etapach. Ale najbardziej jestem mu wdzięczna za pomoc gdy byłam na porodówce. Jeden telefon dr Sallouma do szpitala i od razu inaczej mnie potraktowano. Może dzięki temu urodziłam zdrową, śliczną córeczkę. Gdyby lekarze nadal zwlekali z decyzją o cesarce, mój poród mógł się nie zakończyć szczęśliwie. Polecam dr Sallouma wszystkim paniom :)

Opinia dodana przez: Sylwia

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Waldemar Świerczyński Specjalista Ginekolog-Położnik
ulica Jachtowa 2
75-206 Koszalin

Rewelacja! Pełen profesjonalizm i uprzejmość. Zdjęcia maluszków na ścianie w gabinecie mówią same za siebie.

Opinia dodana przez: Grazia

Księżycowa 24
75-590 Koszalin

Chodzę do Pani Doktor od 4 lat i zawsze wychodzę usatysfakcjonowana wizytą. Bardzo miły kontakt, odpowiedź na każde pytanie, dokładne tłumaczenie i odpowiadanie na wszystkie obawy. Duża cierpliwość.
Każdy wybierający się do lekarza prywatnie musi się oczywiście liczyć z kosztami - dla kogo jest to zaskoczeniem polecam NFZ.
Natomiast u doktor Kopaczyk-Pstrokońskiej płaciłam wielokrotnie mniej, albo nawet wcale. Wiem za co płacę.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: olka

Radogoszczańska 9
75-106 Koszalin

doskonaly i doswiadczony lekarz, uratowal moja ciaze, spisana na straty przez kilku innych lekarzy.pomagal, doradzal,podtrzymywal na duchu.mam piekna, zdrowa coreczke!!!

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Lekarz godny polecenia. Sympatyczny, miły, przyjazny lekarz. Wszystko wyjaśnia, opisuje dokładnie chorobę. Skuteczny.

Opinia dodana przez: marta

Ginekolodzy w mieście Koszalin