dr n. med. Jerzy Melnyczuk

pan doktor prowadził moja ciąże , po tym jak jeden z koszalińskich ,,super " ginekologów stwierdził , ze płód umiera i nie ma co się łudzić ze będzie dobrze . donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat . nigdy nie byłam u innego lekarza , ponieważ doktor Melnyczuk spełnia wszelkie oczekiwania . co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać prawie 1000 kilometrów . nie prawda ze naciąga na następne wizyty . te Panie które tak piszą albo nie rozumieją ćelów wizyty albo ...

donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat .
nie prawda ze naciąga na następne wizyty . te Panie które tak piszą albo nie rozumieją ćelów wizyty albo lekko mijają się z prawda .

Niestety, przy grzybicy pochwy twierdził, że mam nieodpowiednie pH, stąd upławy. Inny lekarz od razu rozpoznał chorobę, dał odpowiednie leki. Długo chodziłam do niego z nieleczoną grzybicą pochwy. Więc nie bardzo mogę polecić kompetencje. Natomiast uprzejmy cierpliwy to fakt. Tylko ni jak się to ma do leczenia....

Jest to nie tylko najlepszy ginekolog, do kórego chodziłam, ale i najlepszy lekarz. Cierpliwy, spokojny, kulturalny i w stosunku do kolegów po fachu niedrogi. Cena, którą podają poniżej to cytologia, USG oraz badanie i USG piersi. Proszę nie wierzyć w wypisywane tu bzdury - nie naciąga na kolejne wizyty, a jeśli je wyznacza, to dlatego, że są potrzebne. Sprawy, które tego nie wymagają wyjaśnia przez telefon, a mnie zdarzyło się nie płacic za wizytę, kiedy chodziło jedynie o poradę i rozmowę. Niczego nie bagatelizuje, oddzwania (!).

Prowadził moją ciążą i urodziło się bardzo chore dziecko, a on nie zauważył żdanej wady.

Rewelacyjny lekarz, bardzo uprzejmy i troskliwy

Rewelacyjny lekarz, bardzo uprzejmy i troskliwy

nakierowany na przeciaganie leczenia , aby stworzyc koniecznosc wielu wizyt i zarobic jak najwiecej .

Zdecydowanie polecam...jest milym,kompetentnym lekarzem,wytlumaczy,rozluzni atmosfere.Godny polecenia.

profesjonalista w każdym calu, godny polecenia.

profesjonalista w każdym calu, godny polecenia.

Profesjonalista, delikatny, uprzejmy z dużą wiedzą. Szkoda, że aktualnie nie stać mnie na prywatne wizyty u niego, a w publicznej służbie zdrowia nie przyjmuje (?). Polecam pana doktora jako doskonałego specjalistę.

Koszt wizyty za badanie podstawowe, cytologię, USG piersi i USG dopochwowe.

Koszt wizyty za badanie podstawowe, cytologię, USG piersi i USG dopochwowe.