dr n. med. Jerzy Melnyczuk

Byłam u Pana doktora tylko raz ale odrazu mozna zauważyć ze to lekarz z powołania Nie chodze do Pana doktora tylko dlatego ze nie stac mnie na leczenie prywatne

Lekarz godny polecenia niestety przyjmuce chyba tylko prywatnie

Lekarz godny polecenia niestety przyjmuce chyba tylko prywatnie

Jest bardzo dobrym i otwartym człowiekiem jak i lekarzem,jemu nie da się nie ufać.Zawsze wysłucha i postawi dobrą diagnozę jest nie tylko dobrym ginekologiem,bo dla mnie jest również świetnym psychologiem.Serdecznie go polecam;)

To Lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Dzięki Jego leczeniu uniknęłam operacji. Wiele zyskuje też w moich oczach tym, że nie jest materialistą. Daje mi wielkie poczucie bezpieczeństwa. Polecam!

wspaniały lekarz, delikatny, rzeczowy, wszystko potrafi wytłumaczyć i odpowie na każde pytanie. Zwrócił moja uwagę na tarczycę i dzięki temu, ze zrobiłam badania leczę obecnie niedoczynność.

Uprzejmy, delikatny, grzeczny, zawsze troszczy się o dobro pacjentki, zaleca dodatkowe badania,