lekarz Grzegorz Mil

3,9

Polecam z całego serca!!. Bardzo sympatyczny przemiły doktor.! Wszystko tłumaczy, wyjaśnia tak żeby nie było żadnych wątpliwości, troskliwy podczas wizyty . Wzbudził moje zaufanie. Polecam!

Bardzo lubię Pana doktora. Profesjonalne podejście, mimo, że posiada własną klinikę nie naciąga na prywatne wizyty tylko stara się jak najwięcej zrobić na NFZ. Jest delikatny, dokładny i uprzejmy. Tylko często się spóźnia. Co do ciąż jest świetny, oraz operacji. Polecam

Jestem miło zaskoczona tym lekarzem. Poszłam w sumie z przypadku, dostałam zaproszenie na bezpłatną cytologię, ale gdy się okazało przy wywiadzie, że nie byłam na kontroli poporodowej, dr Mil powiedział, że najpierw sprawdzi czy wszystko jest ok. Przy badaniu wszystko na bieżąco mi objaśniał, tłumaczył co widać na ekranie usg i był przy tym bardzo kompetentny i rzeczowy. Chyba pierwszy raz ktoś tak szczegółowo mi wyjaśnił co i jak. Do tego dr Mil był bardzo miły i sympatyczny, nie czułam się źle podczas całej wizyty. Poświęcił mi dużo czasu. Ja polecam w 100 % dr Mila.

Lekarz przemiły i kompetentny. Nawet jesli musiał odebrać telefon od pacjentki w trakcie wizyty to ładnie przeprosił najpierw. BArdzo podoba mi się jego podejście. Widać ,że można na niego liczyć. żadnego pacjenta nie oleje.

Pan doktor prowadzi mnie od porodu. Ja jestem zadowolona, oddzwania w razie jak nie może odebrać telefonu. Godny polecenia

jestem bardzo zadowolona z pana doktora.rewelacyjnie tłumaczy pokazuje wszystko dokładnie na monitorze,rzetelnie odpowiada na pytania,a sprzęt w swoim gabinecie ma rewelacyjny.Polecam dr Mila ,godny zaufania,mam nadzieję,że przy nim uda się.....

Początkowo chodziłam do dr Mila na kasę chorych, a teraz chodzę prywatnie. Oprócz lepszego sprzętu nie widzą żadnej róznicy w leczeniu, podejściu do pacjentki. Dr Mil pośrwięca bardzo duzo czasu pacjentce, nie patrzy na zegarek, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i zrozumialen dla kobiety. Do tego jest bardzo miły, czasami wtrąca "wątki niezdrowotne" czyli można z nim rozmawiać o wszystkim. Dodatkowym atutem dr Mila jest to, że posiada kilkunastoletnią praktykę w Szpitalu (do tej pory tam pracuje) czyli lekarz nie tylko "z teorii". Z czystym sumieniem polecam dr Mila każdej kobiecie!

Z czystym sumieniem polecam dr Mila każdej kobiecie!

Byłam u dr Mila na kasę chorych - trafiłam do niego zupełnie zupełnie przypadkiem. Pierwszy raz w życiu nie czułam skrępowania podczas badań. Uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiadał na pytania zrobił USG i zaproponował mniej obciążające tabletki. Wytłumaczył dokładnie jak przygotować się do planowanej cytologii i wytłumaczył dlaczego należy się dobrze przygotować. Po wyjściu z polikliniki z czystym sumieniem obdzwoniłam wszystkie koleżanki zastanawiające się nad wyborem lekarza. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

po roznych przejsciach z wieloma ginekologami wkoncu trafilam na doktora mila ktory zdecydowanie spelnia moje oczekiwania,chodze do niego na kase chorych,przeprowadzil cala moja ciaze i moj synek ma juz 9 miesiecy.doktor rzeczywiscie nie jest za znieczuleniami i cesarkami ale ja uznaje to za dobra ceche.pamietam jak w ciazy prawie nie musialam o nic pytac bo doktor wszystko mi tlumaczyl tak dokladnie i co wazne zrozumiale

bylam na pierwszej wizycie u dr Mila na kase chorych,trafilam do niego calkiem przypadkiem z podejrzeniem pustego jaja płodowego,czulam sie conajmniej jakbym bylam w prywatnym gabinecie. Lekarz mnie uspokoil wszystko wytlumaczyl, zbadal i naszczescie wszystko skonczylao sie dobrze. Dokladnie mnie zbadal i okazalo sie ze jestem w upragnionej ciąży. Teraz chodze do dr do prywatnego gabinetu. Polecam naprawde,w kazdej chwili mozna zadzwonic do dr jesli cos mnie niepokoi. Wedlug mnie jest kompetentny i godny mojego zaufania.