lekarz Grzegorz Mil

Nie polecam. Przy badaniu nakrzyczał na mnie, że się spinam, kiedy boli, bo on wie lepiej, czy mnie boli, bo on to robi 100 razy dziennie, a ja dzisiaj pierwszy raz. Nic nie wytłumaczył, bo on od tego nie jest, straszył i groził, że nie będę mogła mieć dzieci wcale, jeśli stamtąd wyjdę, po czym jednak stwierdził, że śmierdzę i "przynajmniej zwolniło się miejsce". Nikomu nie życzę.

samolubny i nie mily lekarz, nie chcial mnie przyjac w przychodni bo spieszyl sie. a powinien przyjmowac jeszcze przez pol godziny, jestem w 17tyg ciazy. odmowil badania i

zdecydowanie polecam tego lekarza, chodziłam na wizyty prywatne i nfz i zasze był miły, wszystko tłumaczył dokładnie, prowadził też moją ciąże, wszelkie obowy rowiewał, a nawet opowiadał na co mam sie nastawiać w kolejnych miesiącach mojej ciąży, co będzie się dzało z moim ciałem.

Lekarz godny zaufania miły i sympatyczny zarazem, a do tej pory nie urodził sie taki co by wszystkim dogodzil ;)

polecam w 100%. Doktor Mil prowadzi mi ciąże i mimo ze to moja pierwsza czuje się pewnie bo doktor mi wszystko wytłumaczył. Bardzo dokładnie robił mi USG i powoli wszystko pokazywał. Jest równie uprzejmy prywatnie jak i na kasę chorych. Polecam każdej kobiecie która nie chce czuć się skrepowana

Świetny lekarz, bardzo dobry człowiek... Polecam !!!

Świetny lekarz, bardzo dobry człowiek...
Polecam !!!

po roznych przejsciach z wieloma ginekologami wkoncu trafilam na doktora mila ktory zdecydowanie spelnia moje oczekiwania,chodze do niego na kase chorych,przeprowadzil cala moja ciaze i moj synek ma juz 9 miesiecy.doktor rzeczywiscie nie jest za znieczuleniami i cesarkami ale ja uznaje to za dobra ceche.pamietam jak w ciazy prawie nie musialam o nic pytac bo doktor wszystko mi tlumaczyl tak dokladnie i co wazne zrozumiale

Byłam u dr Mila na kasę chorych - trafiłam do niego zupełnie zupełnie przypadkiem. Pierwszy raz w życiu nie czułam skrępowania podczas badań. Uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiadał na pytania zrobił USG i zaproponował mniej obciążające tabletki. Wytłumaczył dokładnie jak przygotować się do planowanej cytologii i wytłumaczył dlaczego należy się dobrze przygotować. Po wyjściu z polikliniki z czystym sumieniem obdzwoniłam wszystkie koleżanki zastanawiające się nad wyborem lekarza. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

2 wizyty. Niby tłumaczy, rozmowny, ale też odczułam takie traktowanie ,,z góry". Nie zamierzam więcej korzystać z jego porad. Co do badania , nie byłam badana, bo nie chciałam, dopiero po wypróbowaniu tabletek, następna wizyta była u innego lekarza, 3 też nie badał, bo 5 miesięcy wczesniej miałam usg pochwy. Także co do badań nie mogę stwierdzić czy delikatnie to robi. Ale przyznam że bałabym się, jakiś opór , obawa. Najlepsi lekarze jak dotąd to Teodorowicz i Sajdak.

Także co do badań nie mogę stwierdzić czy delikatnie to robi.
Ale przyznam że bałabym się, jakiś opór , obawa.
Najlepsi lekarze jak dotąd to Teodorowicz i Sajdak.

chodziłam na kase chorych do dr. Bukowca i jego podejscie jest negatywne do pacjentki wręcz olewające . Polecam dr Grzegorza