lekarz Grzegorz Mil

Początkowo chodziłam do dr Mila na kasę chorych, a teraz chodzę prywatnie. Oprócz lepszego sprzętu nie widzą żadnej róznicy w leczeniu, podejściu do pacjentki. Dr Mil pośrwięca bardzo duzo czasu pacjentce, nie patrzy na zegarek, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i zrozumialen dla kobiety. Do tego jest bardzo miły, czasami wtrąca "wątki niezdrowotne" czyli można z nim rozmawiać o wszystkim. Dodatkowym atutem dr Mila jest to, że posiada kilkunastoletnią praktykę w Szpitalu (do tej pory tam pracuje) czyli lekarz nie tylko "z teorii". Z czystym sumieniem polecam dr Mila każdej kobiecie!

Z czystym sumieniem polecam dr Mila każdej kobiecie!

Zdecydowanie nie polecam. Niemiły, lekceważąco podchodzi do pacjentek na oddziale, traktuje "z góry". Przez jego spóźnioną decyzję o cesarce omal nie straciłam synka... Koleżance z oddziału tak wyjął szew po cesarce, że krzyczała gorzej niż prrzy porodzie (rana zropiała a on po prostu szarpnął). Nigdy więcej nie chcę mieć z nim do czynienia.

bylam na pierwszej wizycie u dr Mila na kase chorych,trafilam do niego calkiem przypadkiem z podejrzeniem pustego jaja płodowego,czulam sie conajmniej jakbym bylam w prywatnym gabinecie. Lekarz mnie uspokoil wszystko wytlumaczyl, zbadal i naszczescie wszystko skonczylao sie dobrze. Dokladnie mnie zbadal i okazalo sie ze jestem w upragnionej ciąży. Teraz chodze do dr do prywatnego gabinetu. Polecam naprawde,w kazdej chwili mozna zadzwonic do dr jesli cos mnie niepokoi. Wedlug mnie jest kompetentny i godny mojego zaufania.

Bardzo miły i kompetentny lekarz! Wykonał mi wszystkie badania i był bardzo delikatny przy czym wszystko dokładnie tłumaczył. Polecam!

Chodzę do doktora publicznie i nie mam żadnych zastrzeżeń. A to, że nie zaleca i odmawia podawanie znieczulenia, czy to dziwne? Wystarczy jeden nieodpowiedni ruch i moga wyniknac olbrzymie problemy, a pozniej oczywiscie wina lekarza! Jeśli urodziła Pani dziecko bez znieczulenia, to po co ono potrzebne. Każdy poród jest męczący.

leczę sie u dr Mila na kasę chorych i jest jak najbardziej miłym i wspaniałm lekarzem!!!

Wyglada na to, że trafiłam na jego dobry dzień:) Była sobota wieczór, kiedy pojawiło się poronienie zagrażające w 8 tyg ciąży. Trafiłam na niego w szpitalu. Był naprawdę miły, wszystko mi wyjaśnił i nie kazał sie bać. Pocieszył i dał nadzieję, że będzie dobrze. Dziś dzidziulek ma 8 m-cy! Dodam, że odbierał moj pierwszy poród i był naprawdę sympatyczny, spokojny, zagadał, nie kazał mi być cicho:)choć darłam się w niebogłosy. Ja go wspominam dobrze.

Te Paniem które się tak tym lekarzem zachwycają-pogratulować, że jak płacicie kase to myślicie, że lekarz może być zły, a teraz pójdźcie do niego na kase chorych i dopiero dodajcie komentarz, ponieważ sposób i przekazywanie informacji jest nieadekwatne do sutuacji w jakiej kobieta się znajduje-moja ciąża jest zagrożona a pan doktor mowiac o szpitalu dal mi do zrozumienia ze i tak to nic nie da a maja pelny oddzial, a "co ma być to będzie"-może powinnam mu dać kase żeby był miły?? to faktycznie super lekazr jak tak!!

Na oddziale położniczym, niemiły, podejście do pacjentek jak za czasów PRL-u typu "chciałaś to masz"

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek, jest sympatyczny i zawsze wyczerpująco odpowiada na moje pytania oraz dokładnie wyjaśnia i tłumaczy wyniki badań.