Jarosław Dziurman

Lepszego rwania zęba nie mogłam sobie wyobrazić. Było zabawnie, profesfonalnie i bezboleśnie!

Świetny lekarz, jedyny jaki śpiewa przy borowaniu zęba :) ale serio pełny profesjonalizm i miłe usposobienie. Leczenie duszy i zęba Polecam :)

Fantastyczny człowiek, jako lekarz-nienaganny fachowiec, dzięki niemu przełamałam strach, zero bólu, zero wstydu- a miałam się czego wstydzić:)bo dzięki innym dentystom kilka lat nie naprawiałam zębów ze strachu przed bólem. polecam wszystkim ludziom, bo naprawdę w gabinecie panuję świetna atmosfera, personel pierwsza klasa.

zgadzam się jet kontaktowy i nie ma się strachu jak się idzie ,jest wesoły jak cały personel gorąco polecam

nowoczesne metody, dokladny, elastyczny co do godzin, nie bolalo:) 2 wizyty i wszystko super!

Super dentysta!! Pan Jarosław leczy mnie bez bulu - i BEZ ZNIECZULENIA - Prawdziwy FACHOWIEC!! POLECAM - nie chodze juz do innego Dentysty!!

Najlepszy dentysta jaki zaglądał mi do ust. Naprawde godny polecenia, niektórzy powinni się uczyć od Pana Jarosława. Wart jest nie tylko tych pieniędzy, to specjalista, których mało.

Korzystam z usług Pana doktora juz kilkanascie lat i zgodze sie z faktem, ze nie nalezy on do tanich, ale jakosc uslugi i podejscie jest nieporownywalne do konkurencji. Dla mnie to najlepszy stomatolog, z tych, ktorych znam oczywiscie :).

Dzięki niemu mojemu mężowi udało się przełamać strach przed dentystą. Jego poczucie humoru rzeczywiście rozluźnia atmosferę na tyle, że czasami zapomina się, że to wizyta u stomatologa. Udzielił mi wiele porad na temat dbania o zęby. Leczę u niego zęby od dziecka i nigdy się nie zawiodłam. Ból zminimalizowany do maximum, podejście do pacjenta bardzo życiowe. Po przeprowadzce dojeżdżam do niego 30 km, ale wiem, że dentysty już nie zmienię. Jest świetny.

Jest lekarzem, który lubi swoja pracę, a to jest tajemnicą sukcesu i zadowolenia pacjentów.Jest drogi ale wiem za co płacę. Polecam.

Polecam.