lekarz Jarosław Fiutowski

RTG, Ginekolog położnik, USG

Doskonaly ginekolog poloznik z powolania, godny polecenia kazdej kobiecie w kazdym wieku.

Najlepszy ginekolog w Trójmieście. Prowadził moją pierwszą ciążę, zdiagnozował problemy z zajściem w drugą. Chodzę do niego od 4 lat i nie zamierzam przestać.

Zdecydowanie POLECAM. Doktor prowadził moje 2 z 3 donoszonych ciąż, przeprowadzał mój zabieg w szpitalu, był zainteresowany wszelkimi sprawami poporodowymi i związanymi z noworodkiem, nawet był obejrzeć moje dziecko na oddziale wcześniaków :) Fachowiec przez duże F. W razie komplikacji działa szybko i skutecznie. Jedyny z lekarzy, któremu ufam w 100 %.

Prowadził moja ciążę i mam nadzieje, ze poprowadzi następne ;) Profesjonalny, sympatyczny, z poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam!!!

Traktuje pacjentkę podmiotowo, rzeczowy, dobrze diagnozuje i właściwie leczy.

Traktuje pacjentkę podmiotowo, rzeczowy, dobrze diagnozuje i właściwie leczy.

Godny zaufania ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjęta .

Godny zaufania ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjęta .

Polecam! Kompetentny, rzeczowy, miły. Prowadzi moją ciążę, jestem spokojna, że jestem pod dobrą opieką. Zleca wszystkie potrzebne badania, specjalista od USG.

Mam do niego pełne zaufanie :-) Jest świetnym fachowcem, długo i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

Nie poleciłabym tego lekarza żadnej kobiecie. co prawda doktor był miły i uprzejmy ale nastawił się tylko na kolejne wizyty...nie podszedł do mnie kompleksowo, źle zdiagnozował bardzo banalną rzecz... nie polecam

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Wspaniale wszystko tłumaczy, bba o swoje pacjentki, prowadził moje dwie ciąże - choć z komplikacjami dzieki niemu zakończyły sie pozytywnie - mam dwóch, wspaniałych synków - z całą odpowiedzialnością polecam! Bardzo dobry diagnosta USG!