lekarz Jarosław Janiak

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak beszczelnym, niemiłym i gburowatym lekarzem.Wogóle nawet nie spojrzał na córkę która wciągnęła nosem cukierka!! Jak się spytałam gdzie jest odział laryngologiczny to powiedział że nie wie.A gdy spytałam czy w tym budynku to powiedział powtórnie że nie wie .Ja do niego to pan tu pracuje i nie wie ? A on : tak tu pracuje i nie wiem ...szok z naszych składek zdrowotnych mamy taką opiekę skandal !!!!!!!!

Ten "lekarz" to jedna wielka porażka. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem pacjentów. Przyjmuje jak za karę z wielką łaską. Przyszłam z ostrym zapaleniem krtani, nie mogę mówić, a on nie chciał wystawić mi zwolenienia, bo przecież nie mam gorączki. Był wredny, naskakiwał na mnie jak o coś zapytałam. Odradzam wszystkim. Przychodnia Kadłubka Szczecin.

Lekarz wybitnie nieuprzejmy, zamiast przyjmować pacjentów czyta w telefonie a pacjenci czekają aż ich wezwie. Zwraca się do pacjentów jak do poddanych, absolutnie nieprzystępny. Dziwne jak można być takim człowiekiem, zwłaszcza lekarzem.po raz pierwszy spotkałam się z takim potraktowaniem, nic nie wyjaśnia, zły jeśli o coś zapytałam

Wspaniały lekarz, jeden z najlepszych jakich znam, a znam wielu . Zawsze wysłucha, poradzi, bardzo trafnie diagnozuje.

Nie zgadzam się z opinią że jest to zły lekarz wizyta u lekarza to nie kawiarnia tutaj chodzi o zdrowie. a przed drzwiami czekają pacjenci. lekarz przyjmuje grzecznie wysłuchuje cierpliwie co ma pacjent do powiedzenia tak było w moim przypadku. otrzymałem skierowanie i receptę na leki po czasie wiem że jest to kompetentny lekarz. Właśnie takich lekarzy specjalistów powinno być jak najwięcej.

a przed drzwiami czekają pacjenci.

Ten Pan to karykatura lekarza. Arogancki, nieuprzejmy. Proponuję zmianę zawodu, bo chyba jednak minął się z powołaniem.

Nieprawidłowa diagnoza, brak zainteresowania pacjentem, byle jak najszybciej się pozbyć petenta. Proponuję zmianę zawodu, do bycia lekarzem przydaje się empatia.

Szanuje to co ten lekarz poleca. Obecnie przepisanie antybiotyków musi być bardzo przemyślane i zasadne. Choć nieraz lekarz nie przepisał mi antybiotyku to po czasie kiedy stan zdrowia mi się poprawił stwierdzam że lekarz miał racje. Jest to może lekarz mało mówny to wie co robi bynajmniej oceniam to po sobie.

Szanuje to co ten lekarz poleca.
Obecnie przepisanie antybiotyków musi być bardzo przemyślane i zasadne.
Jest to może lekarz mało mówny to wie co robi bynajmniej oceniam to po sobie.

Jestem pacjentką tego lekarza uważam że jest to dobry lekarz . Wizyty u tego lekarza są budujące wbrew temu co sądzą inni krzywdząc tego lekarza. Nie ma idealnych ludzi niech każdy człowiek zanim oceni popatrzy na siebie. Uważam że lekarz ma wiedzę tym bardziej że mi pomaga.

Jestem pacjentką tego lekarza uważam że jest to dobry lekarz .
Nie ma idealnych ludzi niech każdy człowiek zanim oceni popatrzy na siebie.
Uważam że lekarz ma wiedzę tym bardziej że mi pomaga.

Lekarz jest bardzo arogancki, była u tego Pana moja Mama, nawet nie wysłuchał co ma do powiedzenia, a Mama przechodziła ciężkie choroby nowotworowe, nie ma żołądka i ⅔ wątroby, próbowała mu powiedzieć, a Pan nawet nie próbował słuchać, wypisał antybiotyk bez jakichkolwiek badań, nawet w kartę nie spojrzał. Panie doktorze, nie powinienem nazywać Pana doktorem, bo to ujma dla innych lekarzy, posiadanie wiedzy to nie wszystko, trzeba umieć też tą wiedzę wykorzystać, to skomplikowane słowo nazywa się powołaniem, ale do rzeczy, jeżeli cokolwiek się stanie mojej Mamie, cokolwiek, choćby się źle poczuła, to niech znajdzie sobie Pan dobrego prawnika, bo ja mam naprawdę dobrych, proszę być gotowym na pozew, bo do końca swojego życia Panu nie odpuszczę.
Bez poważania Łukasz