lekarz Jarosław Janiak

Byłam na dyżurze w przychodni na Kadłubka. Pan doktor przyjmował, jak za karę. Wizyta trwała minutę. Lekarz nie zapytał o długość objawów. Badanie stetoskopem to jedno dotknięcie pleców i od razu diagnoza. Wypisana recepta bez wytłumaczenia, co się na niej znajduje. Antybiotyk na siedem dni i brak zwolnienia. Podkreślałam, że pracuję w szkole. Brak profesjonalizmu i podstaw komunikacji międzyludzkiej. Panie doktorze proponuję słuchać pacjentów i poświęcić im więcej czasu. Iść w jakość, a nie ilość. Nie omieszkam zgłosić sprawy do odpowiednich organów.

Bylam na dyżurze w przychodni na Kadłubka, przyjmował chyba za karę lek. Jarosław Janiak. Wizyta u tego pana to porażka! Pomijam brak kultury, obcesowość i jakikolwiek brak zainteresowania pacjentem. Pan "lek" Janiak nie odezwał się prawie ani jednym słowem, mówiłam głównie ja z jakim problemem przyszłam, zajrzał do gardła i stwierdził żeby dalej brać to samo czyli doraźne leki w momencie gdy miałam już zaostrzenie choroby. Wizyta jak w sklepie trwała 5 min. Wyszłam z niczym, w nocy wijąc się z bólu. Na drugi dzień pojechałam do specjalisty do szpitala, który stwierdził, że to nie wirusowe zakażenie tylko bakteryjne i konieczny jest antybiotyk!!! Odradzam, nie polecam, trzymać się z daleka od takiego pseudo lekarzyny!

Bardzo kompetentny lekarz uważnie wysłuchuje chorego leki które otrzymałem pomogły na trzeci dzień tak jak mówił lekarz polecam tego lekarza. poprzednie opinie bardzo krzywdzące lekarz to także człowiek . ma prawo do posiłku i odprężenia natomiast kto jak kto to lekarz wie najlepiej czy skierowanie jest niezbędne. gdyby była taka potrzeba na pewno chory otrzyma . tym bardziej , że za czynność lekarz ponosi odpowiedzialność.

Zgadzam sie z opiniami wyzej w 100%!!Najgorszy lekarz jakiego spotkałam do tej pory. Radzę omijać szerokim łukiem. Brak empatii, niekompetentny i na dodatek usłyszałam "No to pozostało się Pani modlić do kolejnej wizyty", bo oczywiscie skierowania do lekarza specjalisty nie uzyskałam. Nie wiem jak można takiego człowieka zatrudnić. Człowiek potrzebuje pomocy, a zostaje potraktowany jak ... Przestroga dla innych !

Jarosław Janiak lekarz medycyny rodzinnej. Moja wizyta dziś u Pana Jarosława była totalną porażką. Zgadzam się w zupełności z opinią powyżej. Po wejściu do gabinetu zostałam zbrukana że kiedy doktor je to mu się nie przeszkadza (z bułką w ustach i wzrokiem wbitym w komputer) zostałam natychmiastowo i nie mile wyproszona. Człowiek chory ledwo się doczołgał do przychodni po 10 minutach oczekiwania arogancko zostaje wyproszony, żadnego słowa przepraszam czy informacji o tym że doktor ma przerwę na jedzenie , po kolejnych 10 minutach siedzenia w poczekalni zrezygnowałam z wizyty ponieważ ...

, po kolejnych 10 minutach siedzenia w poczekalni zrezygnowałam z wizyty ponieważ strach dać się zbadać tak nieprzyjemnemu typowi. Pierwszy raz w życiu zostałam tak chamsko i ordynarnie potraktowana przez doktora na samo "dzień dobry". Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego Pana!!!.

Jaroslaw Janiak lekarz medycyny rodzinnej przyjmujący na Kadlubka przyjmuje pacjenta w pozycji pol lezacej na fotelu,patrzac w ekran komputera i pyta się o co chodzi,ot! arogancja i odpychajaca ,brak empatii osoba wzbudza zlosc a nie liczy już na porade, bo jak nie miesci się z otyloscia w fotelu to niech przyjmuje na lezaco na kanapie ludzi! wstyd za taka mloda generacje lekarzy a co będzie za pare lat u tego młodego? omijajcie szerokim lukiem tego pseudo lekarza