Drogie Panie... jeżeli wybieracie się na poród do szpitala w Siemianowicach ( jak ja to nazywam szpitala pół prywatnego) I wcześniej panie chodziły prywatnie do tego Pana no to faktycznie jest milusi. Natomiast inne pacjentki w tej samej sali traktuje jak powietrze. Doświadczyłam tego wielokrotnie. Pan doktor stosuje w miejskim szpitalu praktykę jak by to była jego prywatna klinika. Ale za nasze pieniądze. To jest niedopuszczalne żeby wejść na salę gdzie leżą inne pacjentki ale lizać tylek tej która była prywatnie przez tego pana prowadzona przed porodem. Wiec dla co poniektórych opini a widzę ze jest większość pozytywnych to nie dziwie się ze jest ich tyle. A reszta to tak jak mój przypadek. Zapłacisz wcześniej to będzie swoim lizaniem podcierac tyłki swoim pacjentom pracą która wkłada cały peronel szpitala. Czyli położne itd. Na nie nie można powiedzieć złego słowa. Ale też nie na wszystkie : ) Ogólnie bardzo żałuję wyboru szpitala w Siemianowicach głównie przez tego Pana. Doświadczajac jego praktyki z innymi pacjentami. Na szczęście nie miałam okazji trafić na dyżur kiedy to ten Pan go miał. Bo pewnie z racji ze nie chodziłam wcześniej do jego prywatnego gabinetu badał by pewnie też tak jak opisały to w opiniach negatywnych inni użytkownicy. Więc z szczerego serca nie polecam tego nie kulturalnego Pana. Mam nadzieje ze Pan zastępca ordynatora to przeczyta. I następnym razem obsługując swoje pacjentki z prywatnego gabinetu w miejskim szpitalu innym powie chociaż dzień dobry.

Byłam bardzo uprzejmy miły lekarz wszystko wytłumaczył co robi w sumie zadowolona jestem ale co to ma być jak lekarz przyjmuje tylko dwa dni w tygodniu. Po za tym atmosfera w poczekalni i traktowanie pacjentek przez panią w rejestracji jest KARYGODNE!!Tak jak by siedziała tam za karę . Odstrasza Pacjentów bardzo bardzo nie przyjemna kobieta.

Bardzo dobry lekarz, miły, dokładny i konkretny, prowadził moją ciążę i czułam się bezpiecznie. Rodziłam przez cc w zeszłym roku i dr Kącki przeprowadzał operację -wszystko odbyło się bez problemów, super szycie a blizna mało widoczna. Polecam z całą pewnością.

Doktor Jarosław Kącki to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!!Pod jego opieka czułam się naprawde spokojna i bezpieczna mimo wielu komplikacji podczas trwania ciąży jak i porodu. Kilka tygodni musiałam spędzić w szpitalu i przez cały ten czas czułam jego zainteresowanie moim stanem. Lekarz z duzym doświadczeniem, konkretny, delikatny, miły.

Dzięki Panu doktorowi szczęśliwie przeszłam przez całą ciąże , zawsze służył radą i pomocą , odbierał telefon , gdy dzwoniłam z pytaniami a gdy ``przyszedł czas`` w szpitalu zaglądał do mnie chociaż raz dziennie , żeby sprawdzić jak się czuję. Moja ciąża zakończyła się planowym cesarskim cięciem i również , to ON przeprowadzał zabieg (razem z Panem ordynatorem , któremu również dziękuję ). Poleciłam go koleżance , która w tym miesiącu również została szczęśliwą mamą :)Ufam temu lekarzowi na 100 procent i mimo , iż nie należę do bogatych osób , nie żałuję wydanej ani złotówki. Dziękuję

Jest wspaniałym lekarzem.Poświęca swoim pacjentką wiele czasu, dokładnie wszystko tłumaczy. Jestem mu bardzo wdzięczna bo uratował moją druga ciążę. I teraz mogę cieszyć się wychowywaniem syna. Dziękuję.

Kompetentny, uprzejmy, zawsze służący poradą. Przez cały okres ciąży i porodu czułam się bezpiecznie. Serdecznie wszystkim przyszłym mamą polecam tego lekarza.

polecam zdecydowanie, wzorowo prowadził moja ciążę, kompetentny, rzetelny, wrażliwy. W pełni dyspozycyjny, fachowy, delikatny mówi otwarcie o leczeniu, w pełni godny zaufania. Po porodzie minęło już 6 lat i stale jest on moim lekarzem. Naprawdę polecam bezapelacyjnie!

Jako ginekolog prowadzący ciąże książkową jest w porządku. Niestety podejmuje sie również badań prenatalnych, a nie wystarczy miec dobry sprzęt , konieczna jest jeszcze wiedza do przeprowadzania takich badan. Znajoma miała 3 takie badania w ciązy i wszytsko było ok, a okaząło się ze dziecko ma poważna wade serca, która powinna być wykryta na badaniu. Rada dla Ddiewczyny w ciąży - róbcie prenatalne u fachowców!

Kompetentny, rzetelny, sympatyczny. Prowadził moje dwie ciąże, odbierał oba porady, zawsze był pod telefonem, nawet jak dzwoniłam w dni wolne potrafił wysłuchać i uspokoić lub kierował do szpitala a tam już wiedzieli, że jadę i nim wyszłam z gabinetu to już wiedział co się dzieje. Polecam w 100%

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Siemianowice Śląskie"?

Piotr Bodzek

sigma bi
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11

Dariusz Moj

Specjalistyczna Praktyka Położniczo-Ginekologiczna

Rudolf Pająk

Szpital
Jana Pawła II 2

dr
Michał Gawlik

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
Szpital nr 2
S. Batorego