lekarz Jarosław Kącki

SYMPATYCZNY LEKARZ,GODNY ZAUFANIA,PROWADZIŁ MOJĄ DRUGĄ ZAGROŻONĄ CIĄŻE,URODZIŁAM WSPANIAŁĄ,ZDROWĄ,DONOSZONĄ CÓRKĘ KTÓRA MA DZIŚ PIĘĆ PÓŁ ROKU!! POLECAM !!!! MIŁA ATMOSFERA PODCZAS WIZYTY. :)

Bardzo miły lekarz,prowadzil moją ciążę a pózniej odbierał poród,po porodzie interesował się moim stanem,polecam każdej kobiecie.

Kompetentny, rzetelny, sympatyczny. Prowadził moje dwie ciąże, odbierał oba porady, zawsze był pod telefonem, nawet jak dzwoniłam w dni wolne potrafił wysłuchać i uspokoić lub kierował do szpitala a tam już wiedzieli, że jadę i nim wyszłam z gabinetu to już wiedział co się dzieje. Polecam w 100%

Przemiły kompetentny lekarz. Zawsze obecny i pomocny, nawet w dni wolne poswięci swój czas na badanie i poradę nie rządając dodatkowych gratyfikacji.

Miły zaufany polecony przez znajomych lekarz .Poprowadził moją ciążę i pózniej odbierał poród .Gdy leżałam w szpitalu interesowal się moim losem .

Rewelacyjny LEKARZ.BARDZO KOMPETENTNY.WŁAŚCIWIE ZAWDZIĘCZAM MU PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY I PÓŹNIEJSZY SZCZĘŚLIWY PORÓD:)

Bardzo dobry lekarz,wszystko wytłumaczy i przemiły człowiek;)

Bardzo dobry lekarz,wszystko wytłumaczy i przemiły człowiek;)