prof. dr hab. n. med. Jarosław Kasprzak

Kardiolog

3,1
3,6

Skarżysko 07,11,09. W pełni profesjonalny, najwyższej klasy specjalista. Zarówno rozpoznanie choroby, jak i podjęta metoda leczenia w pełni satysfakcjonujące. Krótka historia mojej choroby. Od ośmiu lat nasilające się migotania przedsionków. ( w 2008 roku 25 razy ) Rozpoznanie: szereg ubytków w przegrodzie między przedsionkami + tętniak . ( wada wrodzona) Po pierwszym kontrolnym badaniu zalecenie Profesora: Konieczny zabieg zatkania ubytków poprzez wszczepienie Amplatzera ( to taka miniaturowa parasolka którą należy rozłożyć w sercu w miejscu nieszczelności J ) Trudny zabieg przeprowadzony w Klinice Kardiologii UM w Łodzi przez zespół i ...

Skarżysko 07,11,09.
W pełni profesjonalny, najwyższej klasy specjalista. Zarówno rozpoznanie choroby, jak i podjęta metoda leczenia w pełni satysfakcjonujące. Krótka historia mojej choroby. Od ośmiu lat nasilające się migotania przedsionków. ( w 2008 roku 25 razy ) Rozpoznanie: szereg ubytków w przegrodzie między przedsionkami + tętniak . ( wada wrodzona) Po pierwszym kontrolnym badaniu zalecenie Profesora: Konieczny zabieg zatkania ubytków poprzez wszczepienie Amplatzera ( to taka miniaturowa parasolka którą należy rozłożyć w sercu w miejscu nieszczelności J ) Trudny zabieg przeprowadzony w Klinice Kardiologii UM w Łodzi przez zespół i samego Profesora przebiegł prawidłowo.
Jestem rok po zabiegu. W tym roku nie było ani jednego migotania. Wróciłem do dosyć ciężkiej fizycznej pracy. To tak jak bym narodził się na nowo. Pomimo sześćdziesiątki jestem w pełni sprawny i zdolny do pracy jak dawniej. Zdecydowanie polecam Pana Profesora jak i zespół z którym pracuje. Bardzo rzeczowy, profesjonalnie podchodzący specjalista. Nie wymagajmy żeby rozczulał się nad każdym pacjentem, nie ma na to czasu. Tam się kilka razy dziennie ratuje ludzkie życie.
Wdzięczny pacjent.

Bardzo polecam ! Jest w stanie wskazac wlasciwe leczenie w najbardziej nietypowych przypadkach - po pierwszej wizycie w poradni miałam zaplanowane leczenie zabiegowe wrodzonej wady, z którą odbijałam się od specjalisty do specjalisty... Konkretny, kompetentny - więcej takich lekarzy.

Super specjalista, zna się na rzeczy. Szybka diagnoza, dobór leczenia, a dzięki temu komfort życia w 100% lepszy. Oby wszyscy mieli szczęście trafić na tak dobrego specjaliste.

Przywieziony przez pogotowie 90-letni pacjent z zapaleniem płuc został zakwalifikowany do wszczepienia stymulatora serca.Mimo próśb prof.Kasprzak nie podał satysfakcjonującego wytłumaczenia powodów takiej decyzji.Zamiast tłumaczenia podległy mu personel zaczął zachowywać się po chamsku.Następstwem chamskich zachowań personelu kliniki kardiologii był zawał serca u pacjenta.

Pan Profesor jest dla mnie wielkim autorytetem.Przed zabiegiem czułam wielki spokój bo wiedziałam ,że w 100% mogę zaufac jego wiedzy teoretycznej i praktycznej.Działa na mnie uspokajająco:-)jest wspaniałym, mądrym człowiekiem.Polecam całym sercem:-)

ok, wnikliwie podszedł do problemu, choć nie dokońca wytłumaczył na czym polega moja dolegliwość. Zastanawiał się, dopytywał o szczegóły.

Drażliwy facet.Jak każdy profo w tym wieku.Dobry fachman, ale... W moim przypadku odmówił plastyki na na naczyniu niedrożnym w 75%,co bez kłopotu wykonano w innym ośrodku

Drażliwy facet.Jak każdy profo w tym wieku.Dobry fachman, ale...