prof. dr hab. n. med. Jarosław Kasprzak

Kardiolog

W imieniu rodziców, którzy w dniu dzisiejszym byli na wizycie u Pana profesora. Jadąc na wizytę mieli bardzo wiele obaw co do pierwszej wizyty z powodu tego co usłyszą oraz jak im to będzie przekazane. Po wizycie wykonali do mnie od razu telefon pełni szczęścia ponieważ w końcu ktoś dał im konkretne informacje i zajął się Nimi informując co należy zrobić dalej ażeby pomóc tacie. Rodzice mega podniesieni na "duchu" widząc szansę na to, że w końcu ktoś podszedł do Nich starszych ludzi z pełną troską i konkretami. Nie chcę tutaj umniejszać innym specjalistom ale w końcu widzę radość w oczach moich rodziców za co z góry serdecznie dziękuję. Zdecydowanie polecam Pana Profesora. Dziękuję w imieniu rodziców i swoim.

Pan Profesor jest wspaniałym lekarzem, ma tak wielki dorobek naukowy i zawodowy, otrzymał wiele certyfikatów za swe umiejętności od towarzystw kardiologicznych polskich, europejskich i amerykańskich, tak że nie można mieć watpliwości co do Jego kompetencji. Ponadto jest człowiekiem z wielka klasą i kindersztubą. Co do niektórych opinii, które tu czytam...cóż, "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził", mnie pomógł i to nie jeden raz, miałam wielkie zaufanie do Pana Profesora i dzięki Panu Profesorowi żyję. Moim zdaniem bardzo godny polecenia!

Bardzo polecam ! Jest w stanie wskazac wlasciwe leczenie w najbardziej nietypowych przypadkach - po pierwszej wizycie w poradni miałam zaplanowane leczenie zabiegowe wrodzonej wady, z którą odbijałam się od specjalisty do specjalisty... Konkretny, kompetentny - więcej takich lekarzy.

Przywieziony przez pogotowie 90-letni pacjent z zapaleniem płuc został zakwalifikowany do wszczepienia stymulatora serca.Mimo próśb prof.Kasprzak nie podał satysfakcjonującego wytłumaczenia powodów takiej decyzji.Zamiast tłumaczenia podległy mu personel zaczął zachowywać się po chamsku.Następstwem chamskich zachowań personelu kliniki kardiologii był zawał serca u pacjenta.

Super specjalista, zna się na rzeczy. Szybka diagnoza, dobór leczenia, a dzięki temu komfort życia w 100% lepszy. Oby wszyscy mieli szczęście trafić na tak dobrego specjaliste.

Pan Profesor jest dla mnie wielkim autorytetem.Przed zabiegiem czułam wielki spokój bo wiedziałam ,że w 100% mogę zaufac jego wiedzy teoretycznej i praktycznej.Działa na mnie uspokajająco:-)jest wspaniałym, mądrym człowiekiem.Polecam całym sercem:-)

Skarżysko 07,11,09. W pełni profesjonalny, najwyższej klasy specjalista. Zarówno rozpoznanie choroby, jak i podjęta metoda leczenia w pełni satysfakcjonujące. Krótka historia mojej choroby. Od ośmiu lat nasilające się migotania przedsionków. ( w 2008 roku 25 razy ) Rozpoznanie: szereg ubytków w przegrodzie między przedsionkami + tętniak . ( wada wrodzona) Po pierwszym kontrolnym badaniu zalecenie Profesora: Konieczny zabieg zatkania ubytków poprzez wszczepienie Amplatzera ( to taka miniaturowa parasolka którą należy rozłożyć w sercu w miejscu nieszczelności J ) Trudny zabieg przeprowadzony w Klinice Kardiologii UM w Łodzi przez zespół i ...

Skarżysko 07,11,09.
W pełni profesjonalny, najwyższej klasy specjalista. Zarówno rozpoznanie choroby, jak i podjęta metoda leczenia w pełni satysfakcjonujące. Krótka historia mojej choroby. Od ośmiu lat nasilające się migotania przedsionków. ( w 2008 roku 25 razy ) Rozpoznanie: szereg ubytków w przegrodzie między przedsionkami + tętniak . ( wada wrodzona) Po pierwszym kontrolnym badaniu zalecenie Profesora: Konieczny zabieg zatkania ubytków poprzez wszczepienie Amplatzera ( to taka miniaturowa parasolka którą należy rozłożyć w sercu w miejscu nieszczelności J ) Trudny zabieg przeprowadzony w Klinice Kardiologii UM w Łodzi przez zespół i samego Profesora przebiegł prawidłowo.
Jestem rok po zabiegu. W tym roku nie było ani jednego migotania. Wróciłem do dosyć ciężkiej fizycznej pracy. To tak jak bym narodził się na nowo. Pomimo sześćdziesiątki jestem w pełni sprawny i zdolny do pracy jak dawniej. Zdecydowanie polecam Pana Profesora jak i zespół z którym pracuje. Bardzo rzeczowy, profesjonalnie podchodzący specjalista. Nie wymagajmy żeby rozczulał się nad każdym pacjentem, nie ma na to czasu. Tam się kilka razy dziennie ratuje ludzkie życie.
Wdzięczny pacjent.

Drażliwy facet.Jak każdy profo w tym wieku.Dobry fachman, ale... W moim przypadku odmówił plastyki na na naczyniu niedrożnym w 75%,co bez kłopotu wykonano w innym ośrodku

Drażliwy facet.Jak każdy profo w tym wieku.Dobry fachman, ale...

ok, wnikliwie podszedł do problemu, choć nie dokońca wytłumaczył na czym polega moja dolegliwość. Zastanawiał się, dopytywał o szczegóły.