dr Jarosław Lach

Ginekolog

2,7
2,5
2,3

Witam, żałuję, że nie zawiadomiłam organów ścigania po tym jaki zgotowali mi los pan Lach. Nie poznałam większego arogancja w swoim życiu. Przeszłam traume po porodzie i ten człowiek powinien być pozbawiony praw wykonywania zawodu !!! Przedmiotowe traktowanie kobiety, doprowadził, że moje dziecko po 22 godzinach miało już problemy z oddechem i wmówić mi ze widocznie paliłam ! Chamski, agogancki, zadufanym i nieomylny - Ostrzegam !!!Wierzę, że wszystko do niego wróci z podwójną sila !!!

Z Panem Dr spotkalam sie na Patologii Ciazy i na porodowce. Oceniajac jego kwalifikacje mysle ze bez watpienia jest specjalista w swojej dziedzinie, a na kawe z Panem Dr nie chodze wiec obojetne mi jakie mial humory. Lekarz ma leczyc a nie trzymac za raczke! Niektorzy na tym forum chyba o tym zapomnieli.

Ja jestem przeciwnego zdania. Dzięki Panu Doktorowi urodziła nam się zdrowa córeczka, która z dnia na dzień coraz bardziej dokazuje :) Uważam, że bez powodu nie zostaje się ordynatorem oddziału, a jeżeli komuś nie pasuje zawsze ma prawo do zmiany lekarza prowadzącego, a nawet szpitala.

Nie do wiary, ze mozna byc tak aroganckim lekarzem. Bierze kosmiczne pieniadze za prywatne wizyty, a pacjentki traktuje obcesowo. Jest niekulturalny, umawia sie w swoim prywatnym gabinecie z 8 osobami na ta sama godzine! Siedzi sie (lub stoi - w ciazy!) nawet 4 godziny, zeby 'pan doktor' laskawie zbadal. Zarozumialy i zywcem wyjety z czasow PRLu. Stanowczo odradzam. Bardzo nieprzyjemny (rowniez podczas badania).

BEZ KOMENTARZA :( witam, niedawno córka rodziła w tym szpitalu miejskim poród córki był bardzo ciężki: 42 tydzień -mała miednica wewnętrzna i zero rozwarcia i skurczów- wskazania do cesarki!!!!! a lekarz JAROSŁAW LACH mówi że trzeba siłami natury - były już zielone wody i owinięcie pępowiną , DO TEJ PORY CHODZIMY PO LEKARZACH NIE MÓWIĄC JUŻ ILE WYDALIŚMY NA TO KASY.Nie polecam a wręcz wszystkie kobiety OSTRZEGAM przed DR JAROSŁAWEM LACHEM!!

Zarozumiały i chamski,uważa sie za nie wiadomo kogo,wprowadza pacjentki w stres,mam nadzieje,ze juz nigdy nie bede musiala spotkac tego czlowieka