Gdybym jeszcze planowała jedno dziecko, na pewno zgłosiłabym się do Pana Doktora Leśniczaka. Jedyny, który zachował się wobec mnie profesjonalnie, kompetentnie, z zainteresowaniem. Niech Pan jak najdłużej służy nam w Giżycku i by kolejki do Pana poradni były tasiemcowe. Giżycko może być dumne, że Pan wybrał to miejsce.

Lekarz rewelacyjny. Szybko rozpozna chorobę, wyleczy, kompetencje na najwyższym poziomie, a dodatkowo miły i ze stosownym poczuciem humoru. Niepochlebne opinie to zawiść innych lekarzy - prawdopodobnie. Ja jestem zadowolona, moje koleżanki i sąsiadki też.

Lepszego ginekologa nie znam !!! W 100% POLECAM Pana Doktora Leśniczaka!!! Pierwszy raz się spotykam by lekarz tak profesjonalnie i z taką uprzejmością podchodził do pacjentki oraz tak przejmował się jej stanem zdrowia.Aż się chce iść na kolejną wizytę. Oby więcej takich lekarzy.

Mam nadzieję że nigdy więcej nie spotkam tego człowieka na swojej drodze . Postawił złą diagnozę doprowadzając mnie do łez i wielu niepotrzebnych nerwów z czego jeszcze zapłaciłam za 10 min wizyty 250 zł. Porażka

Gdybym miala sie kiedys jeszcze raz decydowac na dziecko, to tylko bedac prowadzona przez dr. Lesniczaka. Jest to lekarz idealny - kompetentny, troskliwy, przejmujacy sie pacjentem i z poczuciem humoru, ktory przydaje sie, aby "rozladowac" atmosfere. Nie wierze w ani jeden negatywny komentarz. To najprawdopodobniej zazdrosni koledzy z zawodu :P

Cenię go za fachowość i podejście do pacjentki. Dla mnie ważne jest to, że nie jest menadżerem jak wielu choćby olsztyńskich lekarzy, nie przeczę dobrych lecz stanowczo zbyt mocno nastawionych na zarabianie potężnych pieniędzy. Cenną możliwością jest kontakt mailowy i telefoniczny, Pan Doktor oddzwania!! co wśród lekarzy jest raczej niespotykane. Odpowiada mi również jego ambicja, szkoli się i pracuje w Wojewódzkim. Oby tak dalej Panie Doktorze :)

Naprawdę Godny Polecenia! Jestem zadowolona w 100% Potrafi doradzić niezależnie od pory dnia i nocy wielki + za to, że jako nieliczny z lekarzy jest z nim kontakt mailowy i komórkowy.

sumiennie i profesjonalnie - dzięki dwóm wizytom wykluczona nieprawidłowość, na którą dr. jako jedyny zwrócił uwagę, w trakcie wizyty kompleksowe badania, sprzęt diagnostyczny najnowszej generacji, podmiotowe traktowanie, chęć pomocy, widać, że człowiek zajmuje się tym zawodem z powołania, a nie z przypadku, zawsze dostępny, otwarty, można liczyć na wizytę w nagłych wypadkach, nie odmawia, bardzo się przejmuje stanem zdrowia, niesamowite podejście, pierwszy raz spotykam takiego lekarza z powołania, polecam wszystkim paniom

Sumienny, rzetelny, życzliwy, profesjonalny, posiadający lekarską intuicję, wiedzę i pasję do swojego zawodu. Szanuje ludzi i odpowiada na każde zawołanie o pomoc. Kwintesencja prawdziwego lekarza. Każdemu serdecznie polecamy. Małgorzata i Robert

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kętrzyn"?

Świerkowa 4
Krótka 4/103
11-400 Kętrzyn
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Grażyna Sykisz-Mikucka
Traugutta 7/208

Waldemar Stawski