lekarz Jarosław Leśniczak

Bardzo kompetentny i sympatyczny.Polecam

Bardzo kompetentny i sympatyczny.Polecam

zdecydowanie odradzam wizytę u lekarza, który potępia pacjentkę za zaistniałą sytuację chorobową. Niemiły a jego kompetencje pozostawiają wiele do życzenia

Bardzo Mnie zawiódł.Zlekcewazył moje dolegliwosci,które w konsekwencji doprowadziły do powaznej choroby.

dobry lekarz ale nie wiem czy do konca pewny co robi dobrze

dobry lekarz ale nie wiem czy do konca pewny co robi dobrze

Mój ulubiony Pan Doktor ! Miły, delikatny, cierpliwy(u mnie szczególnie pożądane),zawsze można się z nim skontaktowac,kiedy nie może odebrac telefonu sam oddzwania.Przeprowadził moją zagrożoną ciążę do końca ze wspaniałym zakończeniem, za co jestem mu wdzięczna!! Polecam !

zdecydowanie polecam. wg mnie najlepszy specjalista w ketrzynie i okolicach. Rownych jemu, choc nie tak milych spotkalam tylko w olsztynie

sumiennie i profesjonalnie - dzięki dwóm wizytom wykluczona nieprawidłowość, na którą dr. jako jedyny zwrócił uwagę, w trakcie wizyty kompleksowe badania, sprzęt diagnostyczny najnowszej generacji, podmiotowe traktowanie, chęć pomocy, widać, że człowiek zajmuje się tym zawodem z powołania, a nie z przypadku, zawsze dostępny, otwarty, można liczyć na wizytę w nagłych wypadkach, nie odmawia, bardzo się przejmuje stanem zdrowia, niesamowite podejście, pierwszy raz spotykam takiego lekarza z powołania, polecam wszystkim paniom

Świetny fachowiec i czlowiek.Bardzo dobry sprzęt...delikatny.Bardzo polecam

Świetny fachowiec i czlowiek.Bardzo dobry sprzęt...delikatny.Bardzo polecam

Fenomenalne podejście do kobiety.Miły,wybitnie delikatny...Bardzo zrozumiale tlumaczy wszystkie problemy.Polecam