lekarz Jarosław Leśniczak

Naprawdę Godny Polecenia! Jestem zadowolona w 100% Potrafi doradzić niezależnie od pory dnia i nocy wielki + za to, że jako nieliczny z lekarzy jest z nim kontakt mailowy i komórkowy.

najlepszy specjalista jakiego znam, gorąco polecam!!!

najlepszy specjalista jakiego znam, gorąco polecam!!!

dwie ciąze cukrzycowe i dwie super prowadzone.polecam!

dwie ciąze cukrzycowe i dwie super prowadzone.polecam!

jest mi bardzo przykro ,ale nie mam dobrego zdania o tym lekarzu,jest beszczelny,zero podejścia do pacjętki,miałam styczność tylko raz przy porodzie i to co słyszałam z jego ust to jest nie do przyjęcia.

Cenię go za fachowość i podejście do pacjentki. Dla mnie ważne jest to, że nie jest menadżerem jak wielu choćby olsztyńskich lekarzy, nie przeczę dobrych lecz stanowczo zbyt mocno nastawionych na zarabianie potężnych pieniędzy. Cenną możliwością jest kontakt mailowy i telefoniczny, Pan Doktor oddzwania!! co wśród lekarzy jest raczej niespotykane. Odpowiada mi również jego ambicja, szkoli się i pracuje w Wojewódzkim. Oby tak dalej Panie Doktorze :)

Sumienny, rzetelny, życzliwy, profesjonalny, posiadający lekarską intuicję, wiedzę i pasję do swojego zawodu. Szanuje ludzi i odpowiada na każde zawołanie o pomoc. Kwintesencja prawdziwego lekarza. Każdemu serdecznie polecamy. Małgorzata i Robert

W sylwestra trafiłam do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie właśnie do doktora Leśniczaka. Jestem mu wdzięczna za dokonany zabieg i jego profesjonalizm. Dziękuję i pozdrawiam!

Długo szukam odpowiedniego ginekologa i wreście go znalazłam.Szkoda że tak późno. Miły, kompetentny,zna się na tym co robi. Noi njważniejsze, koszt wizyty nie jest wygórowany.Naprawdę warto chociażby za somo podejście do pocjętki.Polecam

Najlepszy lekarz w mieście :)wzbudza zaufanie i fachowo podchodzi do pacjenta.

Najlepszy lekarz w mieście :)wzbudza zaufanie i fachowo podchodzi do pacjenta.

Potwierdzam powyższe pozytywne opinie. Pan doktor jest miły, delikatny, na wszelkie moje pytania i odpowiedzi uzyskiwałam satysfakcjonujące mnie odpowiedzi. Ciążę, od samego początku zagrożoną poronieniem, doprowadził do szczęśliwego finału. Także naprawdę - gorąco polecam.