Jarosław Mącznik

2,9

Naprawde bardzo dobry lekarz wielu osobą pomógł.Godny polecenia.

Naprawde bardzo dobry lekarz wielu osobą pomógł.Godny polecenia.

polecam tego lekarza bardzo dobry zna sie na tym co robi ja osobiscie mam dobre zdanie na jego temat..poprowadzil moja cize od poczatku do konca bez powiklan dziekuje mu za to . polecam

mogę tylko powiedzieć że gdy pracował w pińczowie nie można było na niego narzekać mi osobiście uratował życie rozpoznając chorobę której objawy inni przegapili

Ostrzegam wszystkie pacjentki aby absolutnie nie szły na wizytę do tego lekarza.TO ZWYKŁY KŁAMCA I NACIĄGACZ.Po badaniu dr stwierdził u mnie nadżerkę i od razu zaproponował jej zamrożenie ( oczywiście z płatnym znieczuleniem) i jeszcze inne bzdury wymyślił, a ponieważ zwykle chodzę do innego lekarza prywatnie( ale chciałam zaoszczędzić i umówiłam się do dr mącznika) i wiedziałam o nadżerce od mojego ginekologa, który powiedział żeby absolutnie nic z nią nie robić jeśli planuję mieć dzieci; tak więc powiedziałam dr Mącznikowi że muszę ten zabieg przemyśleć.W tym samym dniu wybrałam się do swojego ginekologa, który powiedział że nie potrzeba żadnych zabiegów zamrażania, bo ta nadżerka jest mała i w niczym nie przeszkadza ( oczywiście opowiedziałam mojemu dr o całym zajściu i był on w ciężkim szoku,że tamten takich bredni mi naopowiadał- a po tym jak mu powiedziałam jak tamten dr się nazywa to stwierdził że nie jestem pierwszą pacjentkę którą tak oszukał).PODŁY OSZUST I TYLE!

Witam Pierwszy raz sie spotkałam z takim naciągaczem,przyjmuje na nfz w Chęcinach i kieruje na prywatna wizyte do siebie oczywiście na jakie kilwiek badanie,tłumacząc sie ze na fundusz to za rok a jak prywatnie to w czw czyli kolejnego dnia.A badiania prywatne wykonuje na aparatach przychodni państwowej.Mój przypadek nie jest jedyny ,byłam kilka razy i prosiłam o USG,ponieważ bolały mnie barzdo jajniki mam23 lata i nigdy nie miała takiego badaia wykonanego,pan Mącznik za kazdym razem kierowła mnie na wizyte prywatną która kosztuje 80zł,jestem studentka wiec odmówiła,udałam sie do innego lekarza ...

Witam
Pierwszy raz sie spotkałam z takim naciągaczem,przyjmuje na nfz w Chęcinach i kieruje na prywatna wizyte do siebie oczywiście na jakie kilwiek badanie,tłumacząc sie ze na fundusz to za rok a jak prywatnie to w czw czyli kolejnego dnia.A badiania prywatne wykonuje na aparatach przychodni państwowej.Mój przypadek nie jest jedyny ,byłam kilka razy i prosiłam o USG,ponieważ bolały mnie barzdo jajniki mam23 lata i nigdy nie miała takiego badaia wykonanego,pan Mącznik za kazdym razem kierowła mnie na wizyte prywatną która kosztuje 80zł,jestem studentka wiec odmówiła,udałam sie do innego lekarza i okazało sie ze mam torbiele na jajnikach.To nie jest tylko moja historia koleżanki maiąły podobnie

NIBY WIZYTA PUBLICZNA A ZA WSZYSTKO TRZEBA PŁACIĆ ZWYKŁY NACIĄGACZ

NIBY WIZYTA PUBLICZNA A ZA WSZYSTKO TRZEBA PŁACIĆ ZWYKŁY NACIĄGACZ

polecam tego lekarza,mnie bardzo pomógł

polecam tego lekarza,mnie bardzo pomógł

NIE POLECAM NIKOMU TAKEGO LEKARZA MOŻNA GO POROWNAC DO LELARZA WETERYNARII ZWIERZENCĘJ POWINIEN LECZYC ZWIERZETA A NIE KOBIETY

Zastanawiam się kto wypisuje te bzdurne negatywne opinie. Każdy ma swoje wady, a lekarza należy oceniać po tym jak leczy a nie ile papierosów wypala. Tego lekarza polecam z czystym sumieniem. Człowiek przejmuje się tym co robi i ma ogromne kompetenecje nie tylko w dziedzinie swojej specjalizacji, a to zapewnia kompleksowość diagnostyczną. Właściwie pierwszy raz spotkałam lekarza, który z niezwykłą dokładnością tłumaczy chorobę, sposoby leczenia i przede wszystkim ROZMAWIA z pacjentką a nie prowadzi zawiły i niezrozumiały monolog.

SUPER LEKARZ. Jest naprawde dobry zna się na tym i potrafi rozmawiać z pacjetkami