dr n. med. Jarosław Malczyński

Chirurg ogólny, Urolog

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

wzbudza zaufanie pacjenta kompetencją i bezpośredniością. Bardzo otwarty, dowcipny i inteligentny, po badaniu skupiony i konkretny. Bardzo polecam

Skupia się na faktach, rozwiązuje problemy i ma poczucie humoru. Bardzo mi pomogł (zapałenie stercza).

Świetny fachowiec. Trafiłam do Niego z polecenia, znalazł przyczynę, zaplanował leczenie i w efekcie wybawił mnie od kamicy nerkowej i jej paskudnych skutków.