lekarz Jarosław Matynia

Przy porodzie ten Pan nie pozwolił pielęgniarką nic podawać, stwierdził że urodzę sama, wiec gdy poród trwał za długo i położne przestraszyły się Pan "doktor" uderzył mnie w brzuch twierdząc ze to pomoże,po porodzie szył mnie nie czekając nawet aż zacznie działać miejscowe znieczulenie. Dodatkowo byłam przeziebiona więc Pani położna chciała podłączyć kroplowke ale Pan Matynia stwierdził ze leki mogę sobie kupić jak wyjdę do domu. Przy wyjściu ze szpitala przyniesiono mi kartę do podpisania w której umieszczono wpisy lekarstw,których na oczy nie widziałam.

Jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem , jestem jego pacjętką od 14 lat i jestem zadowolona.

Lekarz godny polecenia.Jest uprzejmy i stara się zniwelować stres związany z wizytą.

Lekarz prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia. Za ostatnie wizyty nie brał pieniędzy.

lekarz bardzo dobry, miły potrafi pomóc, doradzic w problemach

lekarz bardzo dobry, miły potrafi pomóc, doradzic w problemach

Miły, uprzejmy. Wytłumaczył mi wszystko. Nie mam żadnych zastrzerzeń. Polecam

Miły, uprzejmy. Wytłumaczył mi wszystko. Nie mam żadnych zastrzerzeń. Polecam

Godny polecenia,rozważny,miły,konkretny,jestem bardzo zadowolona z wizyty którą odbyłam Pozdrawiam i dziękuję.

Superlekarz i superfacet.Profesjonalny i rzeczowy!(w przeciwieństwie do "wiecznego gawędziarza o niczym"dr Borowieckiego)Bardzo bezpośredni,z duzą wiedzą,potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości(przełożyć z polskiego na polski:)Dr Matynia prowadził moją ciążę,po porodzie zakładał mi wkładkę domaciczna i jestem z niego w 100% zadowolona.polecam gorąco i pozdrawiam dr J.Matynię!!

lekarz ktory wzbudzil we mnie zaufanie od pierwszego kontaktu i jasno i zrozumiale odnosi sie do potrzeb pacjentki

prowadziłmoje 2 ciąże. Wspominam go ciepło,choć dużym mankamentem jest fakt, że pacjentki Pana doktora rodzące w konińskim szpitalu nie są traktowane zbyt uprzejmie. LEKARZE Z WSZ w KONINIE PREFERUJĄ SWOJE PACJENTKI. pozdrowienia dla Pana doktora J. Matyni.