dr n. med. Jarosław Mijasdr n. med. Jarosław Mijas - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Dr Jarosław Mijas to najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, kompetentny w swojej dziedzinie, posiadający bardzo wysokie kwalifikacje.Widać, że to co robi, jest jego życiową pasją. Jego podejście zarówno do małych pacjentów, jak i rodziców jest pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Pan doktor dokładnie wyjaśnia istotę choroby, zawsze ma konkretny i skuteczny plan leczenia, daje cenne wskazówki i rady, jak należy postępować. Żadne pytania i wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi.Z doktorem Mijasem zawsze można skontaktować się także mailowo lub telefonicznie w przypadku, gdy coś nagłego się dzieje lub gdy rodzic ma jakieś pytania.Dr Mijas leczy mojego syna od 7 lat, zawsze fachowo, konkretnie i co najważniejsze - skutecznie.Jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu.Gorąco polecam!!!

Dr Mijas jest genialny...leczę swoje dzieci u niego od 9 lat i za nic nie zmieniłabym go na innego. Specjalista z powołaniem. Szczerze polecam.

Wyjątkowy Człowiek, wyjątkowy lekarz.

Wyjątkowy Człowiek, wyjątkowy lekarz.

Lekarz rewelacyjnie zarządza oddziałem dziecięcym. Naprawdę jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem. Pan doktor uprzejmy i dokładny na pewno ma więcej zalet ale na szczęście nasz pobyt nie był długi i nie zdążyliśmy wszystkich poznać:)

Pojawiam sie z dzieckiem u doktora juz rok. Mam do niego 80 km. Dziecko go uwielbia a zazwyczaj było nieufne. jak ma czas to chetnie rozmawiamy na różne tematy. Zawsze twierdzi że lekarz zachowuje sie tak jak pozwala pacjent. Zdecydowałam sie napsiac opinie poniewaz poprzedni wpis uważam za idiotyczny. Osoba umartwiajaca sie wizytami u nieuprzejmego lekarza jest śmieszna i żalosna. A może sama jest antypatyczna??!! Ja doktora polecam.

humorzasty,ceni tylko siebie,ale jest dość dobry .Brakuje mu pewnej ogłady-jak oceniam z perspektywy czasu a lecze u niego dzieci to się nie zmnienił.

Poświecił nam 45 minut. Wyjaśnilismy sobie wyczerpująco problemy. Uzyskalismy porade która pomogła nam zwalczyc szereg problemów z dzieckiem. Polecamy tego lekarza. Byl po dyzurze i widziałam że ledwo patrzy na oczy. Mniej obowiązków doktorze a więcej czasu dla siebie. Dziekujemy.

Dr Mijas to najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry specjalista i dobry człowiek. Polecam wszystkim mamom, on jest najlepszym lekarstwem dla naszych dzieci.

Bardzo dobry fachowiec w swojej branży. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć przyczynę choroby i bardzo dobrze ją zdiagnozować. Nie stosuje antybiotyków na chybił trafił i stosuje je wyłącznie gdy jest to konieczne. Polecam każdemu kto ma dosyć faszerowania dzieci antybiotykami. Jest bardzo dobrym lekarzem.

WSZYSTKIM POLECAM TEGO LEKARZA! Moja córeczka bardzo często chorowała, trafiałam do różnych lekarzy, były to wizyty publiczne oraz prywatne i nie dawały żadnych rezultatów. Czego to moje dziecko nie brało... Dopiero wizyta u tego pediatry, jego kompleksowa konsultacja i leczenie pomagają mojej córeczce. Szczerze polecam.