lekarz Jarosław Nyż

Neurochirurg

Witam. W lipcu 28 mialam operację przepukliny jądra miazdzystego L4/L5. Operacje przeprowadzil dr. Nyz serdeczne podziekowania. Operacja udana wszystkie dolegliwosci ustąpiły. Polecam szpital w słupsku i oddanie całego personelu.

Jestem po drugiej poważnej operacji kręgosłupa-odcinek lędźwiowy. Pierwsza operacja -dr. Nacewicz,druga zaś dr Nyż. Obydwaj godni polecenia. Cały zespół neurochirurgów to specjaliści najwyższej jakości a personel najlepszy,jaki można spotkać. Jeśli operacja neurochirurgiczna to tylko w Słupsku...

Jestem po operacji L4-L5-dyscektomii ze stabilizacją, tzn. wymiana dysku na inplant, czuję sie bardzo dobrze , pan dr J.Nyż mnie operował, jest bardzo dobrym fachowcem w tej dziedzinie. polecam wszystkim , pacjentka L.K.

Tydzień temu dr Nyż wykonał opercję kręgosłupa szyjnego polegającą na wymianie dysków na poziomie C5/C6 i C6/C7. Jestem mu bardzo wdzięczna. Po operacji szybko stanęłam na nogi i nic mnie nie bolało. Ustąpiły wszystkie dolegliwości. Pan doktor to wspaniały człowiek i specjalista. Operacja była wykonana w szpitalu w Słupsku. Profesjonalna organizacja i przemiły personel. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek obawy przed podjęciem decyzji.

Wspaniały człowiek można powiedzieć geniusz w tej dziedzinie miałem przeprowadzony zabieg w Słupsku.Była to przepuklina odcinka lędzwiowego L4-L5 miałem bardzo duże zrosty teraz jestem po i ciesze się życiem.Polecam dr.Nyża

Najlepszy lekarz pod słońcem! Polecam!

Najlepszy lekarz pod słońcem! Polecam!

Dr. Nyż- pełen profesjonalizm ponad 20lat w zawodzie, wyciął mi guza,który uciskał na rdzeń kręgowy,wszystko bez komplikacji. Dodam tylko że takie operacje wykonuje się 3-4 razy w skali Polski. To o czymś świadczy! Polecam w 100% pl

Dodam tylko że takie operacje wykonuje się 3-4 razy w skali Polski.
To o czymś świadczy!

Polecam w 100%
pl

13 grudnia 2011 roku miałam operacje kręgosłupa szyjnego,pan dr Jarosław Nyż mnie operował,przed operacją pan dr przeprowadził badanie,wyjaśnił mi na czym polegać będzie moja operacja,po rozmowie wiedziałam więcej,poddałam się operacji z wielkim zaufaniem do kompetencji PANA DR J.NYŻA.Cały oddział neurochirurgii w Słupsku jest super,a opieka na najwyższym poziomie.Wszystkim bardzo dziękuje.Pacjentka K.Ł.

Wspaniały specjalista ,i dusza człowiek polecam byłam pacjentka oddziału na którym P.doktor pracuje aż trzykrotnie operowana w tym raz przez P.Jarosława N.jestem bardzo wdzięczna p.doktorowi.Ogólnie wszyscy pracownicy tegoż oddziału to wspaniali ludzie.

swietny specjalista i dobry czlowiek wytlumaczy szczegolowo poswieca czas rodzinie i pacjentowi.Dziekuje.