lekarz Jarosław Nyż

Neurochirurg

Bardzo szczegółowo tłumaczy problem, wyjaśnia przyczyny. Jedyna wada że nie umawia pacjentów na godzinę. Więc do prywatnego gabinetu czeka się w kolejce.

Jestem po operacji Dr Nyż to najlepszy lekarz i najcudowniejszy człowiek jakiego spotkałam na drodze w walce z chorobą Aż tródno uwieżyć że to państwowa placówka w Polsce

Moja Mama dzisiaj została wypisana do domu. Opowiadała mi jak kompetentnym, uprzejmym lekarzem jest Pan Jarosław Nyż. W imieniu Mamy i swoim, dziekuję Panu za wszystko. Pozdrawiam Anna Oczachowska.

Pozdrawiam Anna Oczachowska.

Lekarz,który z powołania wykonuje swój zawód.Pierwszy raz miałam styczność z tak miłym,pogodnym człowiekiem,a do tego fachowiec na medal.Nie znam lepszego.

dobry specjalista, odpowiedział na wszystkie pytania, poświęca czas pacjentowi oraz jego rodzinie. Jeżeli można tak powiedzieć "lekarz z powołania".

gorąco polecam.Super fachowiec,dusza człowiek

gorąco polecam.Super fachowiec,dusza człowiek

Anioł nie człowiek,fachowiec w każdym calu,jeśli operacja to tylko pod jego złotą ręką.Dziś dziękuję mu z całego serca i polecam każdem kto ma problem neurochirurgiczny.Monika