dr n. med. Jarosław Pająk

Lekarz w opiniach przereklamowany nie wiem z czego to wynika?Pastawiona diagnoza w moim rzypadku była błedna, inny ginekolog stwierdził co innego i postawił właściwa diagnoze i zastosował własciwe skuteczne leczenie.Stanowczo odradzam wizytę u tegpo pana.

Wspaniały lekarz!!!! Miałam ogromne problemy z donoszeniem ciąży i gdy spotkałam na mojej drodze dr. Pająka moje marzenie o dziecku sie spełniło. Urodziłam zdrowego syna i to dzięki prawidłowej diagnozie dr. Pająka, bo inni lekarze postawili na mnie krzyżyk!

ogólnie nic tylko zostać ginekologiem i zarabiać 500zł za godzinę :D

ogólnie nic tylko zostać ginekologiem i zarabiać 500zł za godzinę :D

Dr Pająk prowadził moje dwie ciąże. Przy pierwszej miałam problemy, zbyt często wymiotowałam, odwodniłam się i wylądowałam w szpitalu. Gdy wróciłam wymioty tez powróciły. Byłam u kilku lekarzy i nic. Dopiero dr Pająk pomógł mi wyjść z tego. Po pierwszej wizycie doszłam do wniosku tak to ten lekarz. Później prowadził też moją druga ciążę. Gorąco polecam. Pozdrowienia od Ani, męża, dwóch córeczek i ...

Poszłam do dr Pająka na wizytę, aby skonsultować z nim mój problem - miałam guza na lewym jajniku. Pierwszy lekarz (dr Michał Maciejewski), do którego się zwróciłam powiedział mi, że mój guz jest zbyt duży (4cm) i że usunie mi go wraz z jajnikiem i dodatkowo straszył mnie cięciem całego brzucha, co dla młodej osoby takiej jak ja (19 lat) było szokiem. Dr Pająk obiecał mi, że uratuje mojego jajnika, wypisał mi skierowanie do szpitala na laparoskopię i kazał mi się następnego dnia zapisać na operację, bo przecież "im szybciej, ...

Dr Pająk obiecał mi, że uratuje mojego jajnika, wypisał mi skierowanie do szpitala na laparoskopię i kazał mi się następnego dnia zapisać na operację, bo przecież "im szybciej, tym lepiej" - słowa dr Pająka.
Operacja przebiegła pomyślnie, guz został wyłuszczony, jajnik został zachowany a na ciele mam prawie niewidoczne 1cm i 1,5cm blizny.
Bardzo gorąco polecam tego specjalistę!

4 lata oczekiwania, 3 stracone ciąże i dopiero dr Pajak poprowadzil ciaze tak ze wszystko skonczyło sie sukcesem. Teraz mamy 4,5 miesieczna córcie. Najlepszy lekarz jakiego znam.

Nie wiem skąd takie różne podejście tego lekarza do ludzi, może dlatego, że nie byłam prywatnie tylko wylądowałam w szpitalu. Mogę tylko powiedzieć, że jest mega wyniosły, nawet gdy kobieta płacze z bólu i cierpi po stracie maluszka. Chciałabym już nigdy nie spotkać tego człowieka w moim życiu.

Wspaniały Lekarz!!!!! Polecam w 100 %!!!!!!

Wspaniały Lekarz!!!!! Polecam w 100 %!!!!!!

Pan dr Pająk prowadził moje 2 ciąże. Dzięki niemu mój pierwszy synek urodził się zdrowy. Nigdy mu tego nie zapomnę... Żałuję, że nie mieszkam już we Wrocławiu i nie jestem już jego pacjentką. Jedyny minus to taki, że wizyta trochę kosztuje-nie wiem na ile jest to zależne od doktora, ale mimo tego on wart jest tych pieniędzy. Pozdrowienia dla Pana doktora od Agaty, Franka i Marty:)

dyskretny i bardzo kompetentny lekarz, czułam się na wizycie komfortowo

dyskretny i bardzo kompetentny lekarz, czułam się na wizycie komfortowo