lek. dent. Jarosław Paśniczek

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem. Pan dr Jarosław Paśniczek leczy bezboleśnie, bardzo profesjonalnie, wszystko wyjaśnia, pokazuje, radzi jak prawidłowo dbać o wyleczone zęby. Od momentu pierwszej wizyty w klinice Premium Dent wiem, że tylko tu, ja i moja rodzina będziemy leczyć swoje zęby. Bardzo miła obsługa, przyjemny i ciepły wystrój kliniki. Gorąco polecam.

bardzo sympatyczny pan doktor, widać, ze dobrze czuje się w swojej pracy, cały czas poszerza swoją wiedzę, jest naprawdę zorientowany w wielu rzeczach, zna się na tym, potrafi dokładnie wytłumaczyć przebieg planowanego zabiegu. Jest bardzo opanowany, przez co jego spokój udzielił się również mi, obawiałem się następstw zabiegu ... obrzęku, spuchnięcia itd, a okazało się to zupełnie niepotrzebne.

Moja wizyta w gabinecie stomatologicznym zawsze wiązała się ze stresem. Znajomy polecił mi gabinet dr Paśniczka. Pełen profesjonalizm. Szybko i sprawnie, bez konieczności nadprogramowych wizyt. Polecam!

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Bezbolesne leczenie, super personel, piękny gabinet i nowoczesny sprzęt! Polecam zarówno gabinet jak i pana doktora :)

Wspaniały lekarz! Pełen profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół, przemiły oraz zaangażowany w pacjenta, wielokrotnie korzystałam z leczenia stomatologicznego. Dr przedstawia plan leczenia bardzo dokładnie przez co każdy wie co w danej chwili jest robione.

Nie długo minie rok od kiery leczę się u Doktora w Premium Dent. To świetny specjalista godny polecenia. Odbudował mój ząb kóry przez kilku wcześniejszych stomatologów był nie do odratowania. Gorąco polecam!

Pan Doktor Paśniczek to świetny lekarz. Od kiedy mnie leczy przestałam bać się fotela dentystycznego. Dawno nie spotkałam tak miłego i profesjonalnego lekarza. Miałam problemy z zębem, inni lekarze chcieli go wyrwać. Gdy poszłam do Pana Doktora przyjął mnie od razu. I co najważniejsze, podjął się leczenia i WYLECZYŁ mój ząb. Ogólnie cała klinika Premium-Dent w której przyjmuje doktor zasługuje na ogromny plus. Nie trzeba czekać godzinami w kolejkach, miła obsługa no i posiadają profesjonalny, najnowszej generacji sprzęt. Dla mnie super. Polecam.

Polecam ! Jestem bardzo zadowolony po wszystkich wizytach jakie odbyłem u dr. Sprawnie i szybko wyleczyłem zęby, co jest dużym atutem dla mnie. Jeszcze raz bardzo polecam.